1 MILLION INTENSE: sexy pánská vůně jako žádná jiná

1 MILLION INTENSE: sexy pánská vůně jako žádná jiná 1 MILLION INTENSE: sexy pánská vůně jako žádná jiná Toužíte po Jamesi Bondovi? S touto novou vůní od Paco Rabbane ho můžete mít doma!
1 MILLION INTENSE: sexy pánská vůně jako žádná jiná
{loadposition breadcrumb}

1 MILLION INTENSE: sexy pánská vůně jako žádná jiná

Toužíte po Jamesi Bondovi? S touto novou vůní od Paco Rabbane ho můžete mít doma!

Prahnete po tom, aby váš partner sexy voněl? Není nic snazšího než mu něco neodolatelného pořídit. Novinka 1 MILLION INTENSE od Paco Rabanne bude stoprocentně trefou do černého, a to hned z milionu různých důvodů. Nová pánská vůně totiž spojuje všechny atributy svádění, a odebírá se tak ke smyslné hře mezi mužem a ženou.

A co se v sexy zlatém flakonu ukrývá? Základ vůně tvoří pačuli, kořen kosatce a santalového dřeva, srdce ukrývá skořici, neroli a růži a nakonec ucítíte jemný pepř, šafrán i sladkou mandarinku. Zrodem této nové vůně sága rodu Million nyní pokračuje a podle jeho výrobců dosahuje svého vrcholu.


Současně s novým parfémem jeho výrobci do světa vypustili i žhavé video, které se odehrává v duchu velkých pláten. Je natočeno černobíle, inspirováno hrdiny Hollywoodu ve stylu Jamese Bonda. Příběh byl navržen a stylizován slavným francouzským ilustrátorem Françoisem Avrilem. Dree Hemingway a Matt Gordon, opět v hlavních rolích, se oddávají vzájemnému svádění a věřte, že ani vás nenechají v klidu.

Fotograf Nathaniel Goldberg tentokrát ztvárnil na vizuálu jak představitele pánské vůně, tak ženu Lady Million. Tentokrát se můžete těšit na pulzující snímky s lehkým nádechem erotiky. A to je přesně to, co nová 1 Million Intense slibuje, svádění, sexy atmosféru a smyslnost. A to přesně všechno od mužů chceme, že?

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu