3 tipy pro jarní trendy účesy

3 tipy pro jarní trendy účesy 3 tipy pro jarní trendy účesy Každá z nás má jaro ve spojení s volností a zkoušením nových trendů. Představujeme vám tři horké trendy letošního jara v podání ambasadora značky TONI & GUY Hair Meet Wardrobe Marka Hamptona.
3 tipy pro jarní trendy účesy
{loadposition breadcrumb}

3 tipy pro jarní trendy účesy

Každá z nás má jaro ve spojení s volností a zkoušením nových trendů. Představujeme vám tři horké trendy letošního jara v podání ambasadora značky TONI & GUY Hair Meet Wardrobe Marka Hamptona.

Ať už jdete na nákupy, nebo jen na setkání s přáteli, vaše vlasy by měly vypadat uvolněně a s přirozeným pohybem. Nechte se inspirovat a popusťte uzdu své fantazii.

A jak vidí letní trendy globální ambasador značky TONI & GUY Hair Meet Wardrobe Mark Hampton?
Klíčové trendy pro letošní léto jsou
1.    volné vlny, jako když přijdete z pláže, a ledabylé copánky;
2.    glamour lesklé vlasy s jemným objemem a elegantním kouzlem;
3.    retrovlny jako ze 30. let

Nejoblíbenější jarní styling?
Jednoznačně plážový. Líbí se mi, jakou mořská voda dává vlasům texturu. Pokud nejste zrovna u moře, pomůže vám Sea Salt Spray TONI & GUY Hair Meet Wardrobe. Rozevlátý a jakoby neupravený vzhled se hodí pro všechny vlasy a styly a je velmi jednoduché jej vytvořit. Vlasy pak můžete nechat volně ve vlnách, zaplést do uvolněných copů či za pomoci tvarujícího pudru vytvořit objemný free drdol.  
Jemně tužicí lak na vlasy
Jemně tužicí lak pro přirozený pohyb vlasů po celý den.
Stylingový sprej s mořskou solí
Použitím tohoto spreje dosáhnete plážového vzhledu, jako kdybyste právě vystoupili z mořské vody. Aplikuje se od kořínků ke konečkům na ručníkem osušené nebo suché vlasy. Vytvoří přirozeně rozcuchané vlny.
Tvarovací pudr
Nezatěžující struktura tvarovacího pudru se okamžitě vstřebává a dodává vlasům objem. Prášek se vetře přímo ke kořínkům suchých vlasů a promne se celou délkou pro lehké vytvarování účesu, který vydrží po celý den.
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena všech produktů z kolekce Casual je 269 Kč.

Více tipů a návodů na styling naleznete na www.hairmeetwardrobe.cz

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Victoria Beckham: Móda mi ukradla úsměv
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky
sledujte nás na instagramu