Jak (ne)randit

Jak (ne)randit Jak (ne)randit

Pokud patříte mezi ty, které se stydí z nevydařené schůzky utéct, možná vám pomohou následující tipy.

rande, naslepo, katastrofa, útěk, tipy, zbavit, kamarádka
{loadposition breadcrumb}

Jak (ne)randit

Pokud patříte mezi ty, které se stydí z nevydařené schůzky utéct, možná vám pomohou následující tipy.

Ukázal se váš protějšek jako nudný ňouma? Je vám trapné ranit jeho city, ale setrvat v jeho společnosti je příjemné asi jako depilace voskem? Uvědomte si, že váš čas je vzácný jako vy, a hledejte únikový východ.

1. Spolehlivě zabere, když se zmíníte o vašem ex, a v nutných případech předstírejte, že zrovna navštívil restauraci, ve které sedíte. Skrývejte se nebo lezte pod stůl. Anebo raději hned utíkejte. Že si druhá strana nejspíš pomyslí, že jste blázen? Asi ano, ale vám přece šlo o to, hlavně jej setřást! Mimochodem, fingovat potrefenost je velmi účinná metoda. Kdo vás zná, beztak jeho vyprávění neuvěří, ale vy se tak můžete slušně pobavit (a koneckonců i své kamarády vtipnou historkou).

2. Variantou je i kamarádka na telefonu. „Tvůj Bobík si poranil pacičku? A je to vážné? Neboj se, už letím." A další výmluva je na světě! Empatický chlap přece pochopí ‚závažnost' celé situace!

3. Vyrukovat s plejádou zlozvyků jako mlaskání, srkání, potahování, prskání, žvýkání s otevřenou pusou také stoprocentně zabere, nicméně se to moc nedoporučuje. A kvůli jednomu nevydařenému rande se přece nemusíte shazovat.

4. Nakonec by se ale měla zvážit i sama upřímnost. Je sice někdy obtížné říci pravdu do očí, ale alespoň vám odpadne vymýšlení absurdních výmluv, které taky mohou být lehce odhalitelné. A kdoví, když nevypadal na nadějného partnera, třeba z něj bude dobrý kamarád!

sledujte nás na instagramu