Kuchařky, které musíte doma mít

Kuchařky, které musíte doma mít Kuchařky, které musíte doma mít

Tipy na přírůstky do vaší knihovny

jídlo, kuchařka, zdravě, dieta, ingredience, čarování, nápoje, kouzelné, láska
Fotogalerie:
  {loadposition breadcrumb}

  Kuchařky, které musíte doma mít

  Tipy na přírůstky do vaší knihovny

  Kdo by dnes neznal Petra Havlíčka! Svým přísnějším, avšak dobře mířeným režimem pomáhal adeptům v pořadu Jste to, co jíte! A ve spolupráci s Petrou Lamschovou vydal také kuchařku Jídlo jako životní styl, kde najdete sto odpovědí na otázky, jak na hubnutí.

  S novinkou přišla také Dita Pecháčková, známá autorka kulinářských textů a šéfredaktorka časopisů o jídle. Vydává svou první kuchařku Deník Dity P., ta přesahuje standardní knihy o kulinářství. „Vařím moc ráda, opravdu s vášní, ale i to je někdy hodně náročné. Snad to bude z toho cítit. Šlo mi o to, aby se lidi vařením bavili, stejně jako já," říká Pecháčková. V knize najdete 100 receptů v jednoduchém a originálním pojetí. Hlavní ingrediencí je láska! Pobavte se a užijte si vaření z kapitol Dětské slasti, Sourozenecká party, Z české hospody, Teplé sladkosti, Piknik, Vyprošťování, Po sexu, Mé americké love story a další.

  Netradiční kouzelná kuchařka od Marcely Košanové Kuchařka pro čarodějky se objevila na trhu v tomto roce. Čtenářky potěší jedinečnými radami pro čarování v kuchyni. Seznámí s účinky bylin a jejich kombinacemi. Dozvíte se skvělé recepty na blahodárné nápoje, polévky i hlavní menu, pozornosti neuniknou ani čarovné nápoje, které mají pomoci ke štěstí, úspěchu, zdraví i pravé lásce. To stojí za vyzkoušení!  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/virtuals/joyonline.cz/www/www_root/media/com_form2content/templates/includes/gallery1.php on line 87