Reklama

Kuchařky, které musíte doma mít

Kuchařky, které musíte doma mít Kuchařky, které musíte doma mít

Tipy na přírůstky do vaší knihovny

jídlo, kuchařka, zdravě, dieta, ingredience, čarování, nápoje, kouzelné, láska
Fotogalerie:
  {loadposition breadcrumb}

  Kuchařky, které musíte doma mít

  Tipy na přírůstky do vaší knihovny

  Kdo by dnes neznal Petra Havlíčka! Svým přísnějším, avšak dobře mířeným režimem pomáhal adeptům v pořadu Jste to, co jíte! A ve spolupráci s Petrou Lamschovou vydal také kuchařku Jídlo jako životní styl, kde najdete sto odpovědí na otázky, jak na hubnutí.

  S novinkou přišla také Dita Pecháčková, známá autorka kulinářských textů a šéfredaktorka časopisů o jídle. Vydává svou první kuchařku Deník Dity P., ta přesahuje standardní knihy o kulinářství. „Vařím moc ráda, opravdu s vášní, ale i to je někdy hodně náročné. Snad to bude z toho cítit. Šlo mi o to, aby se lidi vařením bavili, stejně jako já," říká Pecháčková. V knize najdete 100 receptů v jednoduchém a originálním pojetí. Hlavní ingrediencí je láska! Pobavte se a užijte si vaření z kapitol Dětské slasti, Sourozenecká party, Z české hospody, Teplé sladkosti, Piknik, Vyprošťování, Po sexu, Mé americké love story a další.

  Netradiční kouzelná kuchařka od Marcely Košanové Kuchařka pro čarodějky se objevila na trhu v tomto roce. Čtenářky potěší jedinečnými radami pro čarování v kuchyni. Seznámí s účinky bylin a jejich kombinacemi. Dozvíte se skvělé recepty na blahodárné nápoje, polévky i hlavní menu, pozornosti neuniknou ani čarovné nápoje, které mají pomoci ke štěstí, úspěchu, zdraví i pravé lásce. To stojí za vyzkoušení!  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/virtuals/joyonline.cz/www/www_root/media/com_form2content/templates/includes/gallery1.php on line 87
  Reklama
  Reklama
  sledujte nás na instagramu
  Reklama
  Reklama