Co na Matějské nezažijete – zábavní parky v Německu

Co na Matějské nezažijete – zábavní parky v Německu Co na Matějské nezažijete – zábavní parky v Německu

Místa, kde se vyřádí děti i dospělí. Legrace, která strhne každého a naplní zážitky až do další sezony. 

zábava, park, atrakce, hrůza, smích, křik, vstupenky, jízda, tobogán, horská dráha, strašidelný
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Co na Matějské nezažijete – zábavní parky v Německu

Místa, kde se vyřádí děti i dospělí. Legrace, která strhne každého a naplní zážitky až do další sezony. 

LEGOLAND v Günzburgu

Rok 2012 je zde ve znamení desátého výročí, a chystají se velkolepé oslavy. Můžete se těšit na narozeninová překvapení i nově vzniklou atrakci Flying Ninjago, která vás doslova vynese do vzduchu turbulenčního dobrodružství ve výšce 22 m. Jen se podívejte. (http://www.youtube.com/watch?v=t6ilB7c6Wiw&feature=fvwrel)

Na své si přijdou i milovníci proslulé stavebnice. Modely z více než 50 milionů kostiček lega se tu nacházejí na území o velikosti 26 fotbalových hřišť. Projížďka na horské dráze o rychlosti 60 km/hod., sklouznutí po dvanáctimetrovém vodopádu i setkání s ohnivým drakem vás rozhodně v klidu nenechají. Na odiv budou vystavováni též žraloci a rejnoci v podvodním světě nebo tajuplné stezky exotické džungle.

Vyberte si atrakce http://www.legoland.de/

EUROPA-PARK v Rust bei Freiburg

Největší zábavní park Německa nabízí výběr z evropských atrakcí na jednom místě. Najdete tu více než sto strhujících bláznivin, které vám zvednou tlak, náladu, možná i žaludek. Otestujte bleskové zrychlení na dráze Blue fire Megacoaster z nuly na sto za 2,5 vteřiny. Podnikněte adrenalinovou cestu po sopečném ostrově Island a utkejte se s divokými piráty z Batávie na opravdovém voru. Užít si můžete i novinku v podobě gigantické dřevěné horské dráhy o délce 1050 m. A únavou padnout můžete na přichystaná lůžka v novém zážitkovém hotelu ve stylu Nové Anglie Bell Rocku.

Vyberte si atrakce http://www.europapark.com/lang-de/Startseite/c1174.html

HEIDE PARK RESORT nedaleko Hamburku

Patří mezi nejstarší a nejkrásnější parky v Německu s pirátskou tematikou. Šerm, šátky, jizvy a bitvy, to vše tu uvidíte! Loni do něj nově zavítala podmořská příšera Kraken a pro současný rok přibyla navíc atrakce s velmi strašidelnými hororovými prvky. Strachy jektat zuby budete také na atrakci zvané Transylvánie plné nočních příšer a divokých jízd, ze kterých vám budou vstávat vlasy. Pobyt si můžete zpříjemnit nocováním v pirátském hotelu Port Royal. A seznámit se tu můžete také s piráty z Karibiku. Nevěříte?

Vyberte si atrakce http://www.heide-park.de/Zpět na článek: Co na Matějské nezažijete – zábavní parky v Německu
Zpět na článek: Co na Matějské nezažijete – zábavní parky v Německu