Staly se na jeden den novinářkou - 3. díl

Staly se na jeden den novinářkou - 3. díl Staly se na jeden den novinářkou - 3. díl Poslední díl Staly se na jeden den novinářkou
novinářka, celebrity, otázky, den, spolu, zábava
{loadposition breadcrumb}

Staly se na jeden den novinářkou - 3. díl

Poslední díl Staly se na jeden den novinářkou


Petr Vágner a Lenka Lidová

Lenka: Ziskal jsi titul „missák seriálu". Myslíš si, že jsi fešák?

Petr: A znáš někoho, kdo by řekl, že ano? Já myslím, že ani Brad Pitt by to nepotvrdil. (smích) Posouzení v každém případě nechám na druhých. Všechno je o vkusu a ten má každý jiný. Nemyslím si, že bych nějak extrémně vybočoval z průměru, ale obrazovka dělá divy. (smích)

Ztotožňuješ se v některých názorech a postojích s postavou Radima Nováka v seriálu „Ordinace"?

Ve všech směrech určitě ne. Na začátku mi vadilo, že je to trochu takový ňouma, teď je zase moc drsný a chová se někdy neomluvitelně. Ale protože nás scenáristé znají, tak si určitě každá postava z herce něco nese a naopak každý herec vtiskne své roli něco svého. A ve mně postava doktora Nováka navíc třeba podpořila zájem o práci na záchrance.

Líbí se ti tvoje seriálová partnerka Ivana Jirešová i ve skutečnosti? Jste kamarádi?

Ivča je hezká holka a super máma, ale jelikož jsme oba zadaní, ani by mě nenapadlo se na ni dívat jinak. Jinak si ale myslím, že jsme si padli do oka hned od začátku.

Jak se ti ráno vstává do práce?

Strašně, ale po pěti letech už jsem si zvykl. Hlavně se nesmím „zaseknout" na nějaké večerní akci, to jdu pak do rádia rovnou a ten další den, většinou plný práce, pak za moc nestojí.

Co je tvůj nej životní úspěch?

Určitě zdravá a spokojená rodina. Bez ní bych si už život nedokázal ani představit. Jsem rád, když můžu trochu zvolnit a věnuju se jenom jim.

Související články:

http://www.joyonline.cz/volny-cas/nazivo/staly-se-na-jeden-den-novinarkou-2-dil
sledujte nás na instagramu