Jak ho svedu?

Jak ho svedu? Jak ho svedu?

Rozdmýchejte pohaslé vášně i v dlouhodobém vztahu.

svádění, vůně, vztah, stereotyp, zvyk, pohaslé, vášně, oživit
{loadposition breadcrumb}

Jak ho svedu?

Rozdmýchejte pohaslé vášně i v dlouhodobém vztahu.

Doba zvyšuje nároky! Dnes už s pouhým pomrkáváním a lichocením neuspějete. Chcete-li dosáhnout toho, po čem toužíte, dobře si připravte plíce, budete muset znovu naplno foukat do skomírajícího plamínku vášně a chtíče. Máme návod - dopřejte mu výjimečnost.

Buďte sexy - oblečte se do spodního prádla, ve kterém si připadáte neodolatelná. Líbíte se sama sobě v jemné košilce nebo sexy korzetu? Sebevědomá žena = vzrušující žena. Ukažte, jak umíte nosit i prodat své přednosti ve své posteli. A neschovávejte si tohle překvapení jen na jeden večer v roce, mnohem lépe uděláte, když svému vyvolenému budete pravidelně dokazovat, jak moc je pro vás stále přitažlivý! Na bod mrazu v ložnici už nespadnete.

Pečujte o sebe - vymlouváte se, že vás přece nenamalovanou viděl už tisíckrát a je zvyklý? Dostala jste se k jádru problému - zvyk! Změňte stereotyp a znovu rozviřte klidné ovzduší vaší milenecké zóny. Ujistěte se, že jste hezky nalíčená, svůdně oblečená a cítíte se příjemně. Pak svému miláčkovi uspořádejte soukromou módní přehlídku na domácích prknech, párkrát se svůdně zavrťte, a odtud pak rovnou společně poputujete do nadýchaných peřin.

Omamná vůně - mocná čarodějka, jen to nesmíte přehánět, ať místo ze zrychleného tepu ze vzrušení nepadá do mdlob kvůli silnému odéru vašeho parfému. Používejte jej účelně. Vůni, kterou na vás zbožňuje, naneste v decentním množství na tepové body na zápěstí, krku, pak i za uši. Ztlumte světla v místnosti, do pozadí tak ustoupí ostatní smysly a vynikne čich, který sehraje hlavní roli v tomto partu. Budete si tak užívat vůně kůže druhého až do rána.

Co je šeptem - pryč s ostychem, zkuste mu do ouška šeptat nemravná slůvka touhy a představ, které ve vás jen tiše dřímají. S takovou odvahou dojdete daleko, až na hranice nejlepšího sexu, který kdy můžete zažít. Vyprávějte mu, co jste ještě nezažila a chtěla byste zažít právě s ním, co vás láká, dostává do varu, a co přitom děláte vy s ním... Šaty budou ležet na zemi - nestačíte říct ani švec.