Jak se zabavit, když jste sama?

Jak se zabavit, když jste sama? Jak se zabavit, když jste sama?

Váš drahý vyrazil o víkendu na pánskou jízdu a vy jste zůstala doma? Máme tipy, čím si krásně vyplnit volný čas.

volný čas, sama doma, filmy, maska, odpočinek, kamarádky, relax, postel
{loadposition breadcrumb}

Jak se zabavit, když jste sama?

Váš drahý vyrazil o víkendu na pánskou jízdu a vy jste zůstala doma? Máme tipy, čím si krásně vyplnit volný čas.

1. Pusťte si film či seriál, který nesnáší - slaďáky, dramata, argentinské telenovely. Užijte si všechno to, co proklíná, jen když běží upoutávka v televizi. Připomene vám třeba to, že složité životní eskapády prožívají i jiní, a to nejen na filmovém plátně... a mají se možná ještě hůř než vy. Už je vám lépe?

2. Pleťová maska - stačí, když děsíte samu sebe při pohledu do zrcadla s kusy okurky na tváři. Pobavte alespoň sebe a pěkně si vše užijte. Nikdo vás neuvidí, jedině když zapomenete zatáhnout závěsy nebo žaluzie. Uděláte něco pro svou krásu, a přitom se můžete povalovat na gauči u oblíbeného dojáku.

3. Kamarádky - pozvěte si domů přítelkyně, uspořádejte polštářovou bitvu anebo se jen tak v pyžamech promenádujte po bytě. Lenošte, hrajte oblíbené hry, krášlete se, lakujte si nehty a vykládejte si nejnovější pikantnosti o kolegyni z práce, o současné přítelkyni bývalého nebo krásném novém sousedovi.

4. Staré resty - těch nejspíš bude! Začněte třeba úklidem ve skříni. Vyřaďte oblečení, které už nenosíte, a upřímně - ani nebudete. Zalijte uvadající květiny na parapetu, vymeťte pavučiny z koutů i knih a konečně se proberte fotografiemi z dovolené, které jste si ještě nestačily od minulého roku setřídit. Je to tak? Správná doba, než vyrazíte na další.

Skvělým řešením pro přehledné uspořádání vzpomínkových fotografií je fotokniha. Tu si můžete objednat ve většině kvalitních fotosběren. Tip JOY je www.fotolab.cz.

sledujte nás na instagramu