Milujete tanec? Nenechte si ujít festivaly

Milujete tanec? Nenechte si ujít festivaly Milujete tanec? Nenechte si ujít festivaly

Nechte se zlákat některým z tanečních festivalů, které se pro vás právě připravují. Přinášíme vám tři neodolatené tipy:

tanec, festival, hudba, boky, města, seminář, odborníci, workshop
Fotogalerie:
  {loadposition breadcrumb}

  Milujete tanec? Nenechte si ujít festivaly

  Nechte se zlákat některým z tanečních festivalů, které se pro vás právě připravují. Přinášíme vám tři neodolatené tipy:

  TANEC PRAHA

  Již 24. ročník tohoto mezinárodního tanečního festivalu obohatí letos slavný švýcarský soubor Alias a hypnotická scénografie v podobě Sideways Rain. Pobaví i vlámské uskupení Ultima Vez s českou premiérou nejnovějšího představení booty Looting. Účast přislíbilo letos už dvanáct zemí světa a chystá se zapojit rekordní počet českých měst. Sledujte, zda to bude i to vaše! Vstupenka na festival od 120 do 1090 Kč.

  KDY: 28. 5. až 29. 6. 2012

  KDE: podívejte se na rozpis jednotlivých představení ZDE http://www.tanecpraha.cz/page/show/id/244/mn/107/page/244

  ZA KOLIK: vstupenky od 120 Kč

  LET'S DANCE 2012

  Zuby si na taneční kreace brousí i fanoušci tanečního festivalu v Praze Let's Dance 2012, který nabídne taneční žánry zase trochu z jiného soudku. Těšte se na lektory flirt dance, pole dance, flamenca, tribalu, salsy, latin dance a mnoha dalších. Překvapí a vtáhne vás do děje velkolepá show plná hvězd Gala Oriental! A navíc se můžete ukázat i vy sami. Když předvedete svůdný flirt dance, obdržíte ceny za odvahu.

  KDY: 26.–29. 7. 2012

  KDE: Praha

  ZA KOLIK: Celofestivalová vstupenka je za 6700 Kč, ceny jednotlivých představení se dozvíte ZDE http://www.letsdance.cz/2012/cz_about.php

  PROART FESTIVAL

  Chuťovky chystá i multižánrový festival ProArt, který v letošním roce prezentuje hlavní téma ‚sen, skutečnost, fantazie'. Navštívit jej můžete v Brně i Praze a osobně zkuste nahlédnout pod pokličku oborů, jako je tanec, zpěv, herectví, umělecká fotografie, spisovatelství, design, hra na hudební nástroje i kreativita všeho druhu. Festival je složen ze dvou částí – denních uměleckých seminářů a večerních představení. Letos sem zavítá celkem 27 pedagogů ze 14 zemí. Zhlédnete i ukázky zcela nových tanců! Lístky si zajistíte podle zvoleného programu, ceny vás nepoloží.

  KDY: BRNO 20. 7.–29. 7. 2012 / 29. 7.–5. 8. 2012 PRAHA

  KDE: Podrobnosti naleznete ZDE

  http://www.proart-festival.cz/cz/festival-2012/  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/virtuals/joyonline.cz/www/www_root/media/com_form2content/templates/includes/gallery1.php on line 87