Doplňky podle Gossip Girl

Doplňky podle Gossip Girl Doplňky podle Gossip Girl

Jak skvěle sladit šaty a doplňky se dozvíte od ‚Superdrbny' Sereny van der Woodsen

Gossip girl, doplňky, svatba, Serena, šaty, náušnice, čelenka, boty, luxusní
{loadposition breadcrumb}

Doplňky podle Gossip Girl

Jak skvěle sladit šaty a doplňky se dozvíte od ‚Superdrbny' Sereny van der Woodsen

Když se krásná Leighton Meester alias Blair Waldorf v populárním seriálu Superdrbna vdávala, slzeli dojetím všichni příbuzní i zúčastnění. A také dámské publikum, které před obrazovkou se zatajeným dechem sledovalo, v jakých nádherných šatech se předvedla nejen sama nevěsta, ale také její nejlepší kamarádka a hlavní družička Serena (Blake Lively). Nás uchvátily především jejich dokonale sladěné doplňky. Podobné najdeme i v tuzemských obchodech, tak hurá pro ně!

Jaké to jsou?

Serena si pro tuto příležitost nazula luxusní krémové kožené lodičky s mašlí, otevřenou špičkou a s proklatě vysokými podpatky. Na těch se udrží jen nejzkušenější a nejodvážnější milovnice jehel. Pokud se vám líbí, sbalte si s sebou do kabelky pohodlné přezůvky, nejlépe skládací baleríny. (vpravo - lodičky Botovo.cz, 1348 Kč)

lodicky_gossip  lodicky_1348_botovo.cz_X

Dále krásná družička pokračovala výběrem perlových náušnic se stříbrnými akcenty a ve stylu vintage. Decentně tak podtrhla svůj exkluzivní look, a přitom stále zachovala celkový něžný dojem. (vpravo - náušnice Velita, 57 Kč)

Gossip_girl_nausnice_X   nausnice_Velita_57_Kc_X

Pomyslnou třešničkou na dortu na této honosné róbě je čelenka. Říká se, že na svatbě má být vždy nejkrásnější nevěsta, ale tentokrát se musí nechat, že jí byla jedna z jejích kamarádek v patách. (vpravo - čelenka Zara, 999 Kč)

celenka_X  celenka_Zara_299_Kc_X

sledujte nás na instagramu