Vezměte si k vodě

Vezměte si k vodě Vezměte si k vodě

Blíží se čas, kdy zase vyrazíme chytat bronz k vodě. Nabalte si k opalování a relaxu správnou slunicí ‚kápézetku'.

opalování, voda, deka, náhradní oblečení, časopis, kniha, hry
{loadposition breadcrumb}

Vezměte si k vodě

Blíží se čas, kdy zase vyrazíme chytat bronz k vodě. Nabalte si k opalování a relaxu správnou slunicí ‚kápézetku'.

Máme na mysli takovou tašku první záchrany. Věřte JOYonline.cz, bude se vám hodit. Povinně sebou musíte mít kvalitní krém na opalování s vysokým faktorem, přikrývku hlavy i sluneční brýle. To je bez diskuze, ale co dál?

Praktickou láhev – u vody bez vody? To opravdu nejde. Denně bychom měli vypít až osm sklenic, během opalování i více kvůli možné dehydrataci.

Slunečník – chraňte se před ostrými slunečními paprsky, případně i před náhlou letní sprškou.

Deku navíc – osušky jsou na sušení, deky na pohodlné ležení u vody. A taky vám při silnějším větru tak rychle neodletí, ani nebudete mít lýtka od písku – což se běžně stává těm, kdo si vyrazili jen s krátkým ručníkem.

Náhradní oblečení – kolikrát jste se vraceli s mokrým flekem na triku? Stačí nabalit jen šaty nebo šortky a topík navíc, a máte vystaráno.

Rádio/MP3 – poslouchat otravné řeči slunících se sousedů na pláži nebo koupališti je nuda, překřičí je hudba ve sluchátkách nebo rádio, které zabaví i vaše kamarády a může rozehrát skvělou party u vody.

Hry – frisbee, karty, badmintonové pálky nebo soft tenis. Všechno to v tašce unesete, u vody se nebudete bezcílně válet, a ještě protáhnete ztuhlé svaly. Chvilky oddechu na sluníčku zaplní oblíbený časopis nebo knížka. Už máte novou JOY?

Pokud vám chybí užitečná a skladná láhev na vodu, pak si o ni zasoutěžte s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz – rolovací láhev Vapur určitě využijete.