Proklatě krásná

Proklatě krásná Proklatě krásná

Odhalujeme tajné triky francouzských žen

Francouzsky, krása, přirozená, starají, samy, přirozenost, kvalitní, krémy
{loadposition breadcrumb}

Proklatě krásná

Odhalujeme tajné triky francouzských žen

Proč by nám měly být vzorem právě Francouzky? O svou pleť pečují, utratí za krémy ročně neuvěřitelné dvě miliardy eur a vypadá to, že ani cent nepřišel nadarmo.

Paříž přetéká zkrášlujícími salony, to ale Praha také. Francouzky umějí vzít věci pevně za vlastních rukou. Nespoléhají jen na instituce, o svou krásu se starají samy. Zkrátka si udělají čas a hýčkají se. Živoucím důkazem mohou být i slavné herečky Marion Cotillard, Audrey Tautou a Juliette Binoche. Nechte si poradit a...

...začněte brzy: prevence je klíč k úspěchu. Francouzské ženy se začínají o pleť starat už v patnácti letech. Volí nejraději čistě přírodní produkty vypěstované ve své zemi. U pleťové i tělové kosmetiky si potrpí na kvalitu a zajímá je i to, jak přípravek voní.

...nanášejte minimum make-upu: máte být krásnější, ne maska. Francouzky neskrývají pleť pod nánosem kytu. Nemají ani důvod, jsou na ni hrdé. Raději sáhnou po hydratačních krémech a jemných pudrech. V kráse a svůdnosti drží triumf.

...razte heslo „přirozenost nadevše": laserům, botoxům a chemickým peelingům se smějí. Proč? Vědí, že když na sobě pracovaly celý život, nemusejí teď nic dohánět. Pro udržení mladistvé tváře si dělají bylinné a mořské zábaly na obličej.

...pravidelně dodržujte: Francouzky svoji tvář každý večer jemně ošetřují pomocí čisticích mlék, tonerů a hydratačních ranních i nočních krémů. Jednou týdně si také dopřávají pleťové masky s esenciálními oleji. Není divu, že jsou k zulíbání!

Pokud chcete získat do své sbírky další z voňavých a chutných lesků na rty, zkuste odpovědět na otázku v soutěži JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz, a může být váš.