Účesy pro dlouhé vlasy

Účesy pro dlouhé vlasy  Účesy pro dlouhé vlasy

Konečně dorostly, jak jste si přála. A teď je zvlňte a vyzkoušejte přirozený letní plážový look.

účesy, léto, mokrý styl, širokozubý hřeben, plážový look, vlasy, uschnout
{loadposition breadcrumb}

Účesy pro dlouhé vlasy

Konečně dorostly, jak jste si přála. A teď je zvlňte a vyzkoušejte přirozený letní plážový look.

Mořská panna – vlnitých vlasů, jako má toto krásné podmořské stvoření, dosáhnete snadno pomocí vlastních prstů, kroucení a stylingové pěny. Začněte tím, že uchopíte pramen vlasů a pomocí prstů jej budete od kořínků ke konečkům kroutit proti směru hodinových ručiček a od hlavy směrem dolů. Budete vlasy jemně svými prsty prohrabávat, a tak dosáhnete efektu drobných mokrých pramínků. Podobného výsledku můžete dosáhnout i sušením přes hřeben se širokými zuby nebo když vlasy po umytí tímto hřebenem pročešete, protřepete a necháte volně uschnout. Pak jen přestříknete tužicím sprejem.

               

                           full-wetlook-hair_X

Půl na půl – můžete také vyzkoušet postup, kdy do mokrých vlasů nanesete pěnové tužidlo a trochu je prosušíte. Poté do nich vetřete kapku vlasového oleje nebo stříknete sprej na olejové bázi a necháte je jen tak samovolně proschnout. Účes můžete korunovat hedvábnou čelenkou či stužkou, která takto vytvořený účes dokonale doplní.

                                wet_hair_XX

Vlnobití – trendy budou také velké vlny jako na hladině oceánu. Připravte kulmu a rozehřejte ji! Zlehka kolem ní prameny vlasů omotejte, jemně stiskněte a krátce nechte zahřát, aby se vlasy příliš neničily. Nezapomínejte používat ochranný sprej proti nadměrnému horku, které kulmy, ale i fény a žehličky vydávají. Vytvarované vlny pak přestříkejte stylingovým zpevňujícím sprejem a nechte volně spadnout na ramena.

                              wet_look_X