Mužský vs. ženský pohled na sex

Mužský vs. ženský pohled na sex Mužský vs. ženský pohled na sex

Kladete si často otázku, proč muži dělají to, a ne ono? Proč oni nemají stejné chápání jako my a proč nám to v posteli občas skřípe?

láska, sex, g bod, rozkoš, předehra, líbání
{loadposition breadcrumb}

Mužský vs. ženský pohled na sex

Kladete si často otázku, proč muži dělají to, a ne ono? Proč oni nemají stejné chápání jako my a proč nám to v posteli občas skřípe?

Předehramuži se jí v podstatě nebrání, rádi své ženy hýčkají, jen občas je pro ně těžké udržet touhu na uzdě. Zvlášť když se před ně položíte, jak vás pánbůh stvořil. Pro ženy je rozmazlování před sexem zásadní. Po vrcholu rozkoše touží stejně jako muži, a navíc v nich předehra budí větší důvěru. Mužská ruka nemusí mířit přímo do kalhotek. Chce to trochu vzrušení a napětí.

Únava – zdá se, že muži mohou vždycky, ale stejně někdy selžou. Oni se však nevzdávají a bojují dál, protože se většinou stydí přiznat, že nejsou zrovna v nejlepší kondici. To ženy jsou sdílnější. Není nálada, nejsou většinou ani radovánky, a přemlouvání nic nezmůže. Ke svým milovaným tedy promlouvejte na rovinu a nezkoušejte to uhrát na bolest hlavy. Však víte, co vtipů koluje o pověstné ženské migréně, a vy přece chcete, aby to na vás dál zkoušel.

Bod Gmuži se po něm pídí jako Indiana Jones po pokladu. Ale jen málokterý má představu, jak vypadá, kde jej hledat a jak jej používat. Nemůžeme jim nic vyčítat, samy nevíme, kde se vlastně tento bod skrývá. A proto zapomeňte na zaručené rady i výzkumy a zkuste pátrat na vlastní pěst, třeba i vlastními prsty.

Předstírání – velmi ožehavé téma, které nemívá dobrý konec. Ženy těží z výhody, že snáze poznají, kdy muž předstírá a kdy ‚skóruje'. Trable nastávají v opačném případě. Přiznejme si to, ženy jsou zpravidla lepší herečky, a tak jim občas nějaká ta lest vyjde! Proč ale předstírat? Není lepší si pojistit, abyste dosáhli vrcholu oba, nejlépe společně? Sama mu ukažte, jak na to – hrajte si se svým tělem. Rozžhavíte ho doběla a rozkoš je zaručena.