Šťavnaté rty krok za krokem

Šťavnaté rty krok za krokem Šťavnaté rty krok za krokem

Nic nepůsobí svůdněji a přitažlivěji než plné, smyslné rty. Jak si přesně takové vykouzlíte během několika okamžiků, se dozvíte ve škole líčení.

malovat, rty, návod, krásné, sexy, výrazné
{loadposition breadcrumb}

Šťavnaté rty krok za krokem

Nic nepůsobí svůdněji a přitažlivěji než plné, smyslné rty. Jak si přesně takové vykouzlíte během několika okamžiků, se dozvíte ve škole líčení.

KROK 1

VYHLAZUJÍCÍ PODKLAD I pokud nejste majitelka rtů, jakými se chlubí Angelina Jolie, můžete si ty své chytře opticky zvětšit. Vizážistka Lancôme Hana Seemannová doporučuje: „Rty obkreslete světlým korektorem. Budou tak vypadat větší a v obličeji více vyniknou.“ Poté rty vykreslete podkladovou bází, která vyhladí jemné linky, rty zvláční a hydratuje a způsobí, že líčení pak vydrží mnohem déle.

KROK 2

MAKE-UP Na tenký plochý štěteček naneste malé množství make-upu a rty jím vykreslete. Make-up rty zmatní, lehce zesvětlí, takže posléze vynikne barva použité konturovací tužky a lesku na rty a také se prodlouží jejich trvanlivost na vašich ústech. Vizážistka Hana Seemannová upozorňuje: „Make-up nanášejte pouze ve slabé vrstvičce. Jinak hrozí, že s leskem vytvoří hrudky!“

KROK 3

KONTURY Konturovací tužka dodá rtům správný tvar a zabrání rozpíjení barvy za jejich hranice. „Pokud si chcete opticky zvětšit rty, raději se vyvarujte zvětšování pomocí kreslení kontur za hranice rtů! Vypadá to nehezky a nepřirozeně. Raději použijte světlý korektor, jak radíme v kroku 1,“ upozorňuje Hana Seemannová. Konturovací tužkou vykreslete rty nejprve od středu směrem do stran.

KROK 4

LESK Velkou výhodou při líčení rtů je zahnutý aplikátor lesku „L’Absolu Créme de Brillance“, kopírující tvar rtů. Ret začněte vykreslovat na horním rtu v oblasti tzv. „srdíčka“ do stran. Pak aplikátor otočte a naneste barvu na dolní ret, opět od středu směrem do stran. Špička aplikátoru přesně vykreslí výkroje rtů. „Do středu rtů naneste světlý třpytivý lesk, který rty opticky zvětší,“ radí vizážistka.

Picture_16

licenirtu2