Lady GaGa: „Zpívání je lepší než sex“

Lady GaGa: „Zpívání je lepší než sex“ Lady GaGa: „Zpívání je lepší než sex“

Polovina lidí ji miluje, ta druhá nenávidí. Ale každý ví, kdo Lady GaGa je.


Lady GaGa, rozhovor, celebrita, sex, zpěv, fanoušci, provokace
{loadposition breadcrumb}

Lady GaGa: „Zpívání je lepší než sex“

Polovina lidí ji miluje, ta druhá nenávidí. Ale každý ví, kdo Lady GaGa je.


Nemáte někdy pocit, že je všech těch provokací dost? Člověk se až ztrácí v tom, co pravda je, a co není...

Ale není na tom právě tohle zajímavé? Baví mě provokovat, protože mě baví sledovat reakce lidí. Jak jsou pohoršeni, nebo naopak jak zbožně poslouchají vše, co jim řeknu. Někdy se až děsím toho, jaký význam lidé mým slovům přikládají. Mám strach, že kdybych řekla, že brát drogy je dobré, začnou je hromadně užívat.

Tohle byste snad svým fanouškům nevzkázala?

Na druhou stranu bych věděla, o čem mluvím. Párkrát do roka se totiž nechám ukecat a něco si šňupnu. Ale jen málo, abych dodala mozku nové impulzy. Vím, že to není nic dobrého. Proto nezapomeňte napsat, že svým fanouškům vzkazuji, že drogovat je hodně špatné.

Stejně jako se oddávat sexu, jak jste před časem řekla?

To jsem nemohla říct! Mám sex ráda. Víc než cokoli vyjma zpívání. S klukama, s holkama, s poutama... V téhle činnosti se fantazii meze nekladou.

Navíc nebýt sexu, čím byste provokovala, co?

(smích) Nebuďte rejpaví. Ale jo, máte pravdu. Stačí se svléknout, hodit bradavky mimo podprdu, a hned se o vás píše všude po světě. Je to sice laciný, ale účinný způsob reklamy.

Co budete dělat, až vám bude padesát?

Pořád budu ukazovat nahé tělo. To se o mně teprve bude psát! Lady GaGa se svléká v den svých padesátin. Má prsa u kolen! To budou titulky jak víno, a lidi budou utíkat si koupit noviny, aby mě viděli.

Pozn. redakčně kráceno