Leighton Meester: „Hledám věrnou duši“

Leighton Meester: „Hledám věrnou duši“ Leighton Meester: „Hledám věrnou duši“

Hvězda seriálu Super drbna Leighton Meester o zabijácích vztahů a fobii ze tří proslulých slov

Leighton Meester, herečka, Superdrbna, vztahy, láska, nevěra, věrná, duše
{loadposition breadcrumb}

Leighton Meester: „Hledám věrnou duši“

Hvězda seriálu Super drbna Leighton Meester o zabijácích vztahů a fobii ze tří proslulých slov

Urazila jste opravdu velký kus cesty. Teď se z vás dokonce stala zpěvačka. Jak k tomu došlo?

Vždycky jsem psala písničky, ale dlouho trvalo, než jsem se odvážila dělat hudbu profesionálně. Mnozí říkají, že zním jako směs Fergie, Gwen Stefani a M.I.A., což je pro mě velký kompliment. Stejně jako skutečnost, že jsem si mohla v létě zazpívat v hudebním filmu Síla country po boku Gwyneth Paltrow. Už jsem vydala pět singlů, tři z toho společně s jinými umělci, jeden například se skupinou Cobra Starship. Na konci roku přijde na trh moje debutové album. Je v něm celé mé srdce, protože ze srdce pocházejí texty mých písní, píši o lásce a vztazích.

Jak je to u vás s láskou? Říká se, že chodíte právě s Justinem Longem...

Milovat a být milována je pro mě velice důležité, ať už se jedná o partnera, kamarádku, nebo mého psa Trudie. Co se týče mužů, jsem nesmělá a opatrná. Nemám ráda žádné hry. Je nádherné být milovaná, mazlit se, mít sex a svůj život s někým sdílet. Dosud jsem ale ještě nenašla toho pravého, však je mi také teprve pětadvacet, proto je to v pořádku! Ale jednou bych chtěla založit svou vlastní rodinu.

Teď jste single?

Ano, a miluji to! Celé roky jsem musela s někým sdílet byty, nebo dokonce pokoje. Není snadné bydlet s druhými. Nevíte předem, jaké mají chyby, a nemáte ani tušení, s kým se přátelí. Často jsem přišla do našeho bytu a právě tam byla v plném proudu party, kde se braly drogy. Pro takovou ‚zábavu' nemám vůbec žádné pochopení. Jsem spíše ‚hodná holka'.

Jaký musí být muž vašich snů?

Nevěra je pro mě nejhorší porušení důvěry, proto potřebuji věrnou duši, která by mě nechtěla zradit. Zatím jsem ještě moc vztahů neměla, ale párkrát už jsem byla zamilovaná, to ano. Už vím, že tenhle cit ke mně nepřichází zrovna moc rychle. Mí rodiče se dřív hodně hádali a pak se nechali rozvést. Proto mám vždycky strach z toho, říct muži příliš rychle, že ho miluji. Tato věta má pro mě prostě příliš velký význam, než abych ji vypouštěla z úst po pár měsících, a myslím, že je to správné.

Pozn. redakčně kráceno

sledujte nás na instagramu