Jak z toho ven?

Jak z toho ven? Jak z toho ven?

Slunila jste se ve slunečních brýlích a vypadáte jak spálená sůva s bílými kruhy kolem očí? Poradíme vám, co na to zabere.

opalování, spálení, vypálení, obličej, fleky, tvaroh, jogurt, ochrana
{loadposition breadcrumb}

Jak z toho ven?

Slunila jste se ve slunečních brýlích a vypadáte jak spálená sůva s bílými kruhy kolem očí? Poradíme vám, co na to zabere.

Nejlepším, nejefektivnějším, a tím pádem nejrychlejším způsobem je sáhnout po make-upu. Je to dočasné, ale jako první pomoc to bude stačit. Použijte tónovaný podkladový fluid a dejte si pozor na to, aby měl stejný odstín jako nově nahnané opálení. Hlavně nepostupujte naopak, světlejší vás promění ve flekatého dalmatina. Vždy se přizpůsobujte tmavšímu odstínu pleti.

Nezkoušejte na obličej ani bělidla – naleptají zdravou kůži a to nejmenší, co se vám může stát, je ekzém. Tohle si teda zrovna zakažte! Sáhněte raději po podmáslí nebo bílém jogurtu či tvarohu. Mléčné produkty jsou k pokožce šetrné a ještě pleť hydratují a zjemní. Postižená místa takto potírejte a něžně masírujte několikrát denně nebo jak je to jen možné. Opálení tak postupně zamáváte na rozloučenou!

Nejlepší je problémům předcházet. S produkty řady Photoderm od Biodermy se nespálíte. Koupíte je v lékárnách nebo můžete jeden z deseti balíčků Photoderm Bronz SPF 30 a Photoderm Oral vyhrát v soutěži s JOYonline.cz. Jděte na beauty.joyonline.cz, zodpovězte správně soutěžní otázku a hrajte.

sledujte nás na instagramu