Reklama

Poklusem Klus od iluzí

Poklusem Klus od iluzí Poklusem Klus od iluzí

Těm údajně Tomáš nepodléhá. Vy ale představám, že se s ním jednou setkáte osobně, můžete...

Tomáš Klus, Sázavafest, zábava, hudba, poslech, kvalitní, songy, písně, album
{loadposition breadcrumb}

Poklusem Klus od iluzí

Těm údajně Tomáš nepodléhá. Vy ale představám, že se s ním jednou setkáte osobně, můžete...

Už se stalo? Pak máte rozhodně na co vzpomínat. Veďte si o tom deník jako i mladý nadějný zpěvák. Jeho album Racek máme sjeté shora dolů i pozpátku. Znovu a znovu si ho přehráváme v hlavě, v Mp3 přehrávačích... ale live vystoupení se nic nevyrovná. Tomáš také tajemně prozrazuje, že albem Racek jen poodhalil své zatím skryté možnosti, což je jasný příslib pro fanynky do budoucna. On však představám o svém talentů a slávě opravdu nepodléhá. My ale jistě víme, že se můžeme třást na bravurně promyšlené a trefné texty. Tak štiplavé, tak chytlavé i dojímavé, které nyní ve skrytu skládá, aby je mohl vydat na podzim v novém albu.

Pojistěte si, že jej tentokrát naživo nepropásnete! Ať jste z velkoměsta, vesnice či nejzazšího koutu České republiky, Tomáš přijede až k vám. Čekají ho akce všemožného charakteru – přes dobré pivo a lahodné víno, uzené valašské klobásy I frgály, až po paletu barev, kde on bude jistě jednou z nezářivějších! Léto s Tomášem, léto s (hudebním) vk(l)usem!

A pokud chcete mít naprostou jistotu, že si jej vychutnáte na vlastní oči i uši, pak si zasoutěžte s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz o vstupenku na tento festival. Ale pospěšte si, je jich pouhých osm.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama
Nejčtenější články