3 sladce prospěšné hříchy

3 sladce prospěšné hříchy 3 sladce prospěšné hříchy

Lžete jen samy sobě, když tvrdíte, že nehřešíte. Sladkosti si prostě odpírat nejde. Navíc ani nemusíte. Zjistěte proč a dopřejte si je.

oříšky, čokoláda, pojídání, karamel, chuť, zdraví, vitamíny, tuky, kalorie
{loadposition breadcrumb}

3 sladce prospěšné hříchy

Lžete jen samy sobě, když tvrdíte, že nehřešíte. Sladkosti si prostě odpírat nejde. Navíc ani nemusíte. Zjistěte proč a dopřejte si je.

Karamel – zobete ho doma, v kině i na oslavách. Dobře děláte, protože obsahuje proteiny, které jsou důležité pro vaše svaly. V pěti karamelkách jich nasbíráte až 2,5 gramu. I nasycené tuky jsou pro tělo velmi důležité. V jednom kousku o 31 kaloriích se jich schovává 0,3 gramu (i 21,6 mg draslíku, který zmírňuje třeba svalové křeče).

Čokoláda – už aztécký vůdce Montezuma věděl, jak výborná a prospěšná čokoláda je. Podával nápoj z kakaových bobů svým bojovníkům, ti pak byli plní energie a sršeli dobrou náladou i odhodláním válčit. Stejně euforicky bude lahodná pochoutka působit i na vás. Vitamin B₁, B₂, D a E navíc rozzáří vaši unavenou pokožku. Čtvereček čokolády vás bude stát jen 34 kalorií.

Arašídy – obsahují vitamin B, vápník, železo, draslík i vysoký podíl bílkovin a koenzym Q10, který je novodobým elixírem mládí a zbystří vaše smysly jako nic jiného. Pražené oříšky mají více antioxidantů než třeba obyčejné jablko. Americké výzkumy navíc ukázaly, že ty, které je pojídaly nejméně 5× týdně, byly optimističtější, a to se hodí vždycky, ne?

A právě to vše obsahuje tyčinka Snickers. Pokud ji chcete ochutnat, a ještě vyhrát vyletněnou sadu s tričkem, frisbíčkem a osuškou, jděte na stránky beauty.joyonline.cz a zahrajte si s JOYonline.cz o pět balíčků.

sledujte nás na instagramu