Řasy jako Kleopatra

Řasy jako Kleopatra Řasy jako Kleopatra

Poradíme, jak nanášet řasenku tak, abyste dosáhla stejně uhrančivého pohledu jako krásná panovnice.

Kleopatra, řasy, řasenka, krása, nanášet, kartáček, líčení, kleště, výraz, pohled
{loadposition breadcrumb}

Řasy jako Kleopatra

Poradíme, jak nanášet řasenku tak, abyste dosáhla stejně uhrančivého pohledu jako krásná panovnice.

Řasenka je základním stavebním kamenem každé kosmetické taštičky. Dokáže i šedou myšku proměnit v sexy kočku. Tohle ‚tajemství' již před lety dobře znala i herecká superhvězda Elizabeth Taylor, která Kleopatru ztvárnila ve stejnojmenném filmu. Zkuste nanášet maskaru podle jejího vzoru.

1. Řasy před nanášením řasenky poctivě očistěte vatovým tamponem a vodou, osušte a nechte oschnout.

2. Pokud je chcete nakroutit, udělejte to předtím, než je budete malovat. S kleštičkami na řasy pracujte víc než opatrně. Přiskřípnutá kůžička v nich pekelně bolí.

3. Abyste od sebe řasy hezky oddělila, nanášejte řasenku rychlejšími pohyby křížem krážem od kořínků ke konečkům. Nesoustřeďte se pouze na jejich střed a vnější okraje, pozornost věnujte všem a po celé délce. S nanášením začínejte vždy od středu.

4. Podle síly a výraznosti svých řas naneste i několik vrstev. Záleží na požadovaném konečném výsledku. Pamatujte, že přidat můžete vždy – ubírá se už hůř.

5. V závěru konečky řas zlehka přetřete poslední vrstvou řasenky a nechte důkladně zaschnout. Pro zafixování barvy zkuste použít ještě bezbarvou maskaru. A je hotovo!

Chcete vyhrát skvělou řasenku, se kterou dosáhnete podobného efektu? Pak si zasoutěžte s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz, a jedna může být vaše.