Adrenalin, který musíte toto léto zažít

Adrenalin, který musíte toto léto zažít Adrenalin, který musíte toto léto zažít

Připravte si pevné nervy i žaludek, tady jsou žhavé letní tipy na pořádný adrenalinový kolotoč!

čokoládové zápasy, aerotrim, motokáry, zábava, adrenalin, hry, Sázava
{loadposition breadcrumb}

Adrenalin, který musíte toto léto zažít

Připravte si pevné nervy i žaludek, tady jsou žhavé letní tipy na pořádný adrenalinový kolotoč!

Zápas v čokoládě – Místo bahna sladká čokoláda! Bez výčitek svědomí z kil navíc pozvěte svou kamarádku na zápas v čokoládě. Při této zábavě dost možná ještě něco shodíte, a hlavně si užijete legraci.

Motokáry – Rychlá kola, rozjezd na plný plyn a pěkní kluci okolo. To je výzva! Dokažte všem, že i holky to zvládnou na jedničku. Vezměte volant pevně do rukou a šlápněte na plyn. Nebojte se, ‚barumky' něco vydrží!

Aerotrim – Skvělý pocit beztíže. Vyzkoušejte, jak se cítí kosmonauti při nácviku před vesmírnou misí. Internet je plný podobných nabídek, stačí si jednou vybrat, a už se nebudete chtít vrátit nohama na zem.

Zorbing – Dobrodružství, při kterém nebudete stát na jednom místě. Válejte sudy z kopce! Občas je fajn nemít kontrolu, ale mít jistotu. Tahle atrakce vám to dopřeje.

Lanové centrum – Milence Tarzana Jane nezbývalo nic jiného než svištět vzduchem po liánách. Vy to můžete vyzkoušet s lany. Bude to ohromná zábava i s pojistkou proti pádu.

Máte chuť na další adrenalinový zážitek? Pak soutěžte s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz o vstupenky a další věcné dary festivalu Hip Hop Kemp, na kterém některé z atrakcí můžete vyzkoušet.