Třpytivá líčka

Třpytivá líčka Třpytivá líčka

Poradíme vám, jak zazářit, a přitom nevypadat směšně.

Třpytivá líčka
{loadposition breadcrumb}

Třpytivá líčka

Poradíme vám, jak zazářit, a přitom nevypadat směšně.

S glitry se musí zacházet s maximální opatrností. Méně je v tomto případě více. Jednak vám vydrží déle, jednak nehrozí, že byste to s nimi přehnala a vypadala jako zatoulaný klaun ze šapitó. Inspirujte se, jak je efektivně nanášet i nosit.

SPRÁVNĚ uděláte, když...

...před nanášením třpytivého pudru pleť důkladně umyjete, odstraníte z ní poslední zbytky líčidel i odumřelých buněk. Použijte pleťový peeling či masku, která působí hloubkově a sloupne vše, co má být pryč. Tvář by měla být před nanášením blyštivého pudru dokonale hladká, aby nevznikaly nerovnosti a mapy make-upu.

...při aplikaci perleťových, bronzových i další třpytivých pudrů vyměňte klasické houbičky a látkové pudřenky za velký širší štětec. Ten se těmito líčidly nebude obalovat a na tváři vytvoří jen lehký pudrový film. Nanášejte ho na ‚jablíčka' lícních kostí.

...se obloukem vyhnete tzv. obličejové T-zóně, kde by třpytivý pudr mohl vše pokazit, a vy byste se leskla ještě víc na metry daleko. Nejlépe uděláte, když blyštivý pudr nanesete až v posledním kroku líčení.

...budete dbát také na to, aby zbytek líčidel nebyl v příliš lesklých tónech. Rtěnku proto volte v sytějších matných odstínech, s tímto přístupem neprohloupíte ani při výběru očních stínů.