Chcete mít krásnější notebook?

Chcete mít krásnější notebook? Chcete mít krásnější notebook?

Stejně stylově jako vy sama může vypadat i váš laptop, když mu pořídíte slušivé i praktické doplňky.

Chcete mít krásnější notebook?
{loadposition breadcrumb}

Chcete mít krásnější notebook?

Stejně stylově jako vy sama může vypadat i váš laptop, když mu pořídíte slušivé i praktické doplňky.

Poradíme vám, jak šikovně sladit doplňky pro notebook s aktuálním outfitem. Je léto a stejně jako vám mu budou nejvíce slušet pestré letní barvy - sytě červená, výrazná oranžová, oslnivě žlutá, azurově modrá i svěží zelená.

Cool tipy pro váš laptop:

Praktická kabela - Do krásné kabelky se vejde nejen váš počítač, ale i další užitečné věci, které tak budete mít k dispozici po celý den. Tento model vypadá tak elegantně, že ostatní ani nepoznají, že slouží pro přenos techniky. Nám se líbí i to, že ji můžete nosit nejen v ruce, ale i přes rameno. (Mango Tango, 879 Kč)

Laptop_Mango_Tango_879_Kc

Trendy obal - pokud už hezkou a dostatečně velkou tašku máte a hledáte jen ochranu pro svůj laptop, vybírejte z pestrobarevných variant neoprenových pouzder, která zabrání poškrábání. Skvěle vypadá pruhované pouzdro v letních odstínech červené, oranžové, růžové, zelené i žluté. (Nolita Stripe, 819 Kč)

Laptop_Sleeve_Nolita_Stripe_819_Kc

Jedinečná samolepka - vtiskněte svému notebooku osobnost. Nemusíte mít zrovna výtvarný talent, vystačíte si s koupenou nálepkou. Ta mu dodá punc originality a díky ní bude jako žádný jiný. Navrhnout si můžete také vlastní motiv, jenž bude do puntíku vystihovat přesně váš styl. (Skinbook, 299 Kč)

Skinbook_298_Kc

Stylová myš - usnadňuje nám práci s počítačem, proto si zaslouží i hezky vypadat stejně jako on. Pořiďte si nějakou extra výraznou. Redakci JOYonline.cz padla do oka bezdrátová myš s komiksovými motivy (Microsoft - Alza.cz, 563 Kč)

Mys_Microsoft

Chcete-li získat originální myš k počítači od společnosti Microsoft, zodpovězte soutěžní otázku na stránkách beauty.joyonline.cz, a může být vaše.sledujte nás na instagramu