Všimne si mě?

Všimne si mě? Všimne si mě?

Co dělat, aby muž vašich snů začal vnímat, že existujete.

Všimne si mě?
{loadposition breadcrumb}

Všimne si mě?

Co dělat, aby muž vašich snů začal vnímat, že existujete.

Nepropásněte svou šanci, v některých případech nemusíte ani promluvit.

Metoda trojúhelníku: zaostřete na jeho pravé oko, pak levé a poté přímo na jeho sladké rty. Vyzkoušeno, potvrzeno - vaše pozornost mu neunikne! Podle průzkumů stačí údajně třináct krátkých mrknutí, aby muž pochopil, že je to on, na koho se skutečně díváte.

Body language: tělo promlouvá jasněji než slova, a dokáže také více prozradit. Proto jeho řeč řádně vypilujte. Zaujměte správný postoj – narovnejte se, zlehka vypněte hruď, hlavu nakloňte mírně na bok, bradu mírně zasuňte a přeneste váhu na jednu nohu. Teď na něj upřete svůj pohled a vyčkávejte, co se bude dít. Rozhodně ho to chladným nenechá!

První slova: nepřemýšlejte příliš dlouho nad tím, co mu řeknete, abyste zapůsobila. Beztak to v nervozitě vypustíte a dost možná budete trapně koktat. Buďte přirozená a improvizujte. Není nic horšího než kostrbatá, předem připravená řeč.

Žena v nesnázích: prosbu o pomoc žádný muž neodmítne. Zase vás zlobí ten zatracený počítač? Nahoďte psí oči a zdvořile požádejte o pomoc. On si jistě bude vědět rady, je zkrátka nejlepší a nejšikovnější. Muži podobné lichotky zbožňují. A kdo vlastně ne?

sledujte nás na instagramu