Come on, baby!

Come on, baby! Come on, baby!

Triky, které musíte v posteli vyzkoušet co nejdříve!

Come on, baby!
{loadposition breadcrumb}

Come on, baby!

Triky, které musíte v posteli vyzkoušet co nejdříve!

Jsem spokojená, tohle mi vyhovuje... Myslíte to vážně? Jste krásná, mladá, sexy, tak se nespokojte s málem a experimentujte. Posuňte vaše postelové dovádění do dalšího levelu. S následujícími tipy pravděpodobně způsobíte zemětřesení ve vaší ložnici. A možná se vám zalíbí natolik, že je do svého postelového repertoáru zařadíte nastálo.

Buďte sobecká - náznaky nestačí! Řekněte si rovnou o to, co skutečně chcete, nebo zrovna konejte. A nezvykejte si na to, že vaše druhá polovička „přece vždycky začne". Muži také potřebují důkaz toho, že vás přitahují a máte chuť je povalit na postel pouhým pohledem. Za vašimi zády si šeptají, že žena, která ví, co chce, je jen z poloviny tak sexy jako ta, která si o to umí říct!

Sledujte lechtivé filmy - žádný hard-core, postačí lehká erotika. Nestyďte se přiznat, že máte svůj oblíbený, který je možná jen mírně lechtivý, zato dostatečně vzrušující. K promítání si do postele neberte vůbec nic. NIC! Jděte zkrátka s holou kůži na trh!

Citlivé zóny - být rozmazlovaná znamená rozmazlovat! Pánové milují, když se jich dotýkáte na intimních místech. Blouděte svými rty v oblasti jeho vnitřních stehen, třísel i podkolenních jamek. Polibky jej rozpálí i v oblasti krku, uší, hrudníku i ve vlasech. Takové předehře věnujte nějaký čas, aby si ji do polosyta užil, dokrmíte jej tak, že se mu poté dobrovolně poddáte, bude k nezastavení.

Rozsviťte světla - sex s rozsvícenými světly zpravidla muže vzrušuje nejvíce, my ale chápeme, že se ostýcháte. Jenže ani vy byste nechtěla být ošizena o překrásný pohled na jeho vzrušenou tvář, tak proč se o takový zážitek vzájemně ochuzovat? Jestli si při světle netroufáte, zapalte v ložnici alespoň svíčky. Svítí dostatečně jasně, abyste si mohli pohledem vychutnat jeden druhého, a dostatečně tlumeně na to, abyste se mohla pořádně odvázat.

sledujte nás na instagramu