Dokonalý úsměv

Dokonalý úsměv Dokonalý úsměv

Přípravky pro zoubky jako perličky

Dokonalý úsměv
{loadposition breadcrumb}

Dokonalý úsměv

Přípravky pro zoubky jako perličky

Krásný úsměv bez zdravých a bílých zubů neexistuje. Pro většinu z nás je však pouhým snem, který se rozplývá na dně šálků káv, vypitých sklenic limonád nebo červeného vína. Nevzdávejte se ho! S pomocí šetrných bělicích přípravků o něj můžete bojovat i doma. Výsledky jsou při pravidelné péči vidět již za pár dní. Pro bělejší zuby prozatím noste rtěnky tmavších odstínů. Vyvarujte se všech variant oranžové a hnědých teplých barev se zlatým podtónem. Váš úsměv by zežloutl jako podzimní listí.

Bělicí gel

White Pearl (450 Kč, Whitepearl.cz) zajistí téměř profesionální stomatologické bělení přímo u vás doma a za zlomek ceny. Účinně odstraní plak i pigmenty na zubní sklovině. Obsahuje fluoridy, které zuby posilují a chrání. Když gel necháte působit hodinu denně, změnu uvidíte už za 1–2 týdny, a to s minimální námahou.

Picture_3

Bělicí pero

Swissdent Stain Brush (2× 3 ml) bělicí pero bez peroxidů (773 Kč, www.profimed.cz) je dvoufázové pero, které obsahuje bělicí gel a aktivátor, jenž se nanáší jako první. Aplikaci provádějte vždy ráno a večer drobným štětečkem na vyčištěné zuby. Nechte působit 15 minut.

Belici_pero_Swissdent_Stain_Brush_2x3_ml_belici_pero_bez_peroxidu_773_Kc_Zubni-kartacek.cz

Bělicí nit

Bělicí nit Original White Gum (79 Kč, www.profimed.cz) je potažena jemnou speciální vrstvou, která odstraní tmavé pigmenty usazené mezi zuby.

_vyrn_65belici-zubni-nit