NEJ vůně do devíti set

NEJ vůně do devíti set NEJ vůně do devíti set

NEJprodávanější, NEJoblíbenější, NEJnovější

NEJ vůně do devíti set
{loadposition breadcrumb}

NEJ vůně do devíti set

NEJprodávanější, NEJoblíbenější, NEJnovější

Letní vůně má být lehká, svěží a energická. Máte takovou? Na odpovědi vlastně nezáleží. Když budete chtít, stejně si důvod k její koupi najdete, i kdyby vaše poličky v koupelně flakony přetékaly. Inspirujte se k voňavému nákupu, po kterém se zatočí hlava nejen vám, ale také vašemu miláčkovi. Buďte v létě k nakousnutí!

Calvin Klein CK One Summer 2012 (763 Kč, 100 ml) – sexy unisex! Horká novinka na trhu se svěží vůní limetky, lotosu i zeleného jablka. Oblíbí si ji obě pohlaví a o prázdninách se stane vaší nejlepší kamarádkou!

Parfums.cz_760_Kc_X

Puma Yellow Woman (595 Kč, 60 ml) – ocení ji mladé dámy i zralé ženy. Květinově-ovocná vůně vás zahalí do tónů magnolie, fialky i růže. Skvěle se hodí do náročného horkého dne, ideální je také pro sportovkyně.

Puma

Love Love Shop & Love (699 Kč, 60 ml) – unikátní mladistvá kompozice lahodných tónů ananasu, broskve a maliny. Vhodná nejen na celodenní pobíhání po městě, ale i na večerní zábavu.

Love

Chloé L'Eau De Chloé tělový krém (850 Kč, 200 ml) – Chloé nezklame kvalitou ani vůní. Jejím základem je esence pačuli, v srdci nosí růži a hlavu jí pobláznily citrusy. Velmi ženská a nespoutaná vůně.

img-thing

Ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle prodejců.

sledujte nás na instagramu