Ukažte barvu!

Ukažte barvu! Ukažte barvu!

Kombinace oblíbených odstínů o vás podle psychologů prozradí úplně všechno.

Ukažte barvu!
{loadposition breadcrumb}

Ukažte barvu!

Kombinace oblíbených odstínů o vás podle psychologů prozradí úplně všechno.

Jaká je vaše oblíbená?

Červená/oranžová = průbojnost. Jste energická, vitální a mezi ostatními populární. Pokud ji i ráda nosíte na sobě, jste také impulzivní, ambiciózní. Občas máte sklony dramatizovat a snadno se rozčílíte. Často překvapujete výkyvy nálad, přesto však nadevše milujete smích a legraci. A jste zvědavá.

Bílá/růžová = nevinnost. Ještě dětská naivita se ve vás snoubí s jemností a křehkostí. Preferujete jednoduchost, přesto občas toužíte po tom, být dokonalá. Jste tělem i duší romantička, která vyhledává bezpečí a milující náruč. Nerozhodnost je však vaše velká slabina.

Zelená/modrá = upřímnost. Jeden den jste vitální a spontánní, druhý zase klidná a umírněná. Co vlastně chcete? Být středem pozornosti, nebo v ústraní pryč od všeho? Neumíte se operativně rozhodovat a často svádíte vnitřní boje sama se sebou. Jste taky příliš skromná a citlivá, může se snadno stát, že vás někdo využije. Co vás šlechtí, je vystihnutí správně situace i schopnost naslouchat vlastnímu já i druhým.

Žlutá/fialová = originalita. Představivost, moudrost a kreativita jsou slova, která vás popíší nejlépe. Zbožňujete dobrodružství, ráda se seberealizujete. Jste bystrá a často podnikáte výlety za hranice všedních dní. Máte skvělý smysl pro humor, který však někdy přechází v sarkasmus. Máte zřejmě problémy s autoritami a vyhýbáním se povinnostem. Partneři a přátelé oceňují vaše volnomyšlenkářství i otevřenost.

Šedá/černá = tajemnost. Vážíte si klidu a pohody, dokážete tvrdě pracovat na tom, co si umanete. Víte, že život je o pádech i vzestupech a že co si neuděláte, to nemáte! Nebuďte ale na sebe tolik přísná, máte spoustu tužeb, které si chcete splnit, tak se k tomu konečně odhodlejte!

Chcete se naladit do pohody? Není nic jednoduššího než si polepit pokoj tapetami v barvách, které k vám jednoduše ladí. Pokuste se odpovědět na otázku v soutěži s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz, a můžete začít zdobit pokojíky.