Povinná výbava kabelky

Povinná výbava kabelky Povinná výbava kabelky

Co musíte mít s sebou, ať jdete kamkoli.

Povinná výbava kabelky
{loadposition breadcrumb}

Povinná výbava kabelky

Co musíte mít s sebou, ať jdete kamkoli.

Obsah vaší tašky je stejně důležitý jako předpisová lékárnička v autě. V případě, že neodpovídá povinné výbavě, můžete na to ošklivě doplatit. Co byste v ní proto měla bezpodmínečně najít?

1. Malá kosmetická taška – v ní make-up, řasenka, balzám na rty, pudr, rtěnka, tužka na oči a tak dále. Však vy víte nejlépe, co k líčení používáte a bez čeho se neobejdete.

2. Mentolové bonbony, žvýkačky nebo osvěžovač dechu – co kdybyste náhodou v autobuse potkala muže svých snů? Buďte stále připravená a ve střehu.

3. Vlhčené kapesníčky – do horkého počasí i na veřejné toalety, všude je užijete.

4. Notes a tužka – abyste si mohla zaznamenat veškeré skvělé a inspirativní myšlenky, které vás napadnou třeba po cestě z práce. Na útržek papíru taky snadno a rychle napíšete telefonní číslo tomu krasavci, kterého pravidelně potkáváte v supermarketu.

5. Lahev s pitím – dvěma slovy: pitný režim.

6. Náplasti – máte na nohou nové lodičky? Pak se bez náplasti neobejdete.

7. Parfém či deodorant – přece víte, jak to chodí v létě ve veřejné dopravě... Chcete být jednou z těch, kterou je cítit přes celou tramvaj?

8. Sluneční brýle – v létě nutnost jako lahev vody.

9. Zubní nit nebo kartáček – špenát s pěti knedlíky byl výborný a královsky se nad jeho zbytky ve vašich zubech baví i celé okolí. Už víte, proč mít tyto věci vždy po ruce?

10. Skládací deštník – počasí je nevyzpytatelné, to dobře víme i z posledních dnů.

11. MP3 přehrávač – pro případ, že by vlak měl zpoždění nebo jste musela čekat na nedochvilnou kamarádku.

12. Černé uhlí nebo endiaron – nesmějte se, až to na vás znenadání přijde, budete velice ráda, že jej máte.

Máme skvělý tip na antiperspirant od Rexony, která vás udrží stále svěží a bez pocení. Soutěžte o něj i další produkty značky Rexona s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz.

sledujte nás na instagramu