Tři minuty tance ti budou stačit, drahoušku

Tři minuty tance ti budou stačit, drahoušku Tři minuty tance ti budou stačit, drahoušku

Ukažte mu, že dokážete tančit svůdně jako profesionálka.

Tři minuty tance ti budou stačit, drahoušku
{loadposition breadcrumb}

Tři minuty tance ti budou stačit, drahoušku

Ukažte mu, že dokážete tančit svůdně jako profesionálka.

Svádění je třeba si užít a také zpestřit novými triky. Předveďte mu erotický tanec, který ho dovede na pokraj šílenství ještě dřív, než se ho vůbec dotknete.

Start

Vyberte pomalejší píseň, na kterou se dokážete smyslně hýbat. Postačí tříminutová stopáž, váš drahý pravděpodobně stejně déle nevydrží jen tak nečinně přihlížet. Pokud jste přece jen nervózní a nevíte, co s rukama, použijte jako pomůcku židli, která je při erotickém tanci tou nejlepší rekvizitou. Na druhou pak posaďte jeho.

Na dotek

Postavte se od něj na takovou vzdálenost, aby měl detailní pohled na všechny vaše křivky, ale nemohl se jich dotknout. Mírně se rozkročte a do hry zapojte svou největší zbraň – vlnící se boky. Rukama se dotýkejte vlastního těla. Ideálně by měly putovat shora k dolním partiím. Postupně se ke svému protějšku přibližujte a ani na chvilku s ním neztrácejte oční kontakt. Tím si ho podmaníte ještě víc.

Jiná perspektiva

Poté se k němu otočte zády a položte si ruce na zadeček. Pohybujte jimi jako při masáži. Tím jej donutíte, aby se pokusil o to samé. Vy ale vydržte a nenechte se lehce položit na lopatky. Klíčem úspěchu bude vaše hraná nedostupnost.

Na kolena

A teď sexy tečka na závěr. Klekněte si na kolena a pomalu se k němu začněte plazit. Přitom smyslně kruťte zadkem a dívejte se mu zpříma do očí. Až dorazíte k cíli, zlehka mu položte ruce na jeho pevná stehna, pohupujte hlavou a svými vlasy se jakoby mimoděk dotkněte jeho rozkroku. Ještě sedí? Pak přesedněte rovnou do jeho klína a začněte jej líbat na krku a hrudi.

Jak správně zapojit své tělo ve hře svádění, vám mohou poradit profesionální orientální tanečnice, které se ve dnech 26. až 29. června představí na festivalu Let's Dance 2012. Uskuteční se tu zajímavé semináře s ukázkami těchto i jiných tanců, například pole dance, flirt dance a další.

sledujte nás na instagramu