Reklama

Flirtovací triky – bude jen váš!

Flirtovací triky – bude jen váš! Flirtovací triky – bude jen váš!

Odborníci radí, jak vzít věci za správný konec a být při svádění zaručeně úspěšná.

Flirtovací triky – bude jen váš!
{loadposition breadcrumb}

Flirtovací triky – bude jen váš!

Odborníci radí, jak vzít věci za správný konec a být při svádění zaručeně úspěšná.

Pořád dokola si kladete jednu a tutéž otázku: Co na NĚJ vlastně platí? Přestaňte ztrácet čas, je to stejné jako přemýšlet o nesmrtelnosti chrousta. Nechte si poradit od odborníků na slovo vzatých. Přinášíme čtyři tipy, jak ho získat.

1. Úsměv – odzbrojí i největší tvrďáky. Ženy s přirozeným a milým úsměvem na tváři mají podle studie University of British Columbia u mužů výrazně větší úspěch než ostatní. Naopak ženy na mužích fascinují nejvíce ‚smutné psí oči'.

2. Vzrušení – nedopusťte, aby rande s vámi bylo obyčejné. Dopřejte sobě i jemu trošku adrenalinu a překvapení. Porušte zákaz vstupu a pronikněte třeba na terasu nejvyšší budovy ve městě. Noční oblohu a romantický výhled z ní budete mít téměř na dosah ruky.

3. Zájmy – už víte, co ho baví. A znáte jeho trápení? Naučte se umění naslouchat. Projevte svou náklonnost a ptejte se. Na jeho vysněné povolání, koníčky nebo představu o budoucnosti. Americká psycholožka Nancy Collins zjistila, že čím více toho lidé o sobě vědí, tím více jsou pro sebe atraktivní.

4. Na vlastní kůži – holá pokožka je zatraceně sexy a vzbuzuje nezkrotné mužské fantazie. Ale všeho s mírou, zkuste ke kalhotám top s odhalenými rameny a výstřihem, který zvýrazní vaši křivku mezi prsy. Ne však takový, aby vám bylo vidět až ‚do Ameriky'.

Podobné tipy, jak být ve svádění úspěšná, se dovíte v JOY beauty speciálu.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama