Zbavte se celulitidy v 5 krocích

Zbavte se celulitidy v 5 krocích Zbavte se celulitidy v 5 krocích

Trápí přibližně 90 procent žen na celé zeměkouli. Jak si pojistit, aby právě vás ne?

Zbavte se celulitidy v 5 krocích
{loadposition breadcrumb}

Zbavte se celulitidy v 5 krocích

Trápí přibližně 90 procent žen na celé zeměkouli. Jak si pojistit, aby právě vás ne?

Horko, plavky, koupaliště, nahá pokožka a plno krásných chlapů. Je čas zahájit útok na pomerančovou kůži.

1. Denně vypijte minimálně dva litry čisté neperlivé vody. Pokožku tak dostatečně hydratujete zevnitř. Vypne se a bude pružnější. Kromě toho detoxikujete svůj organismus, který začne rychleji vylučovat odpadní látky, a pročistíte lymfatický systém.

2. Pijte hodně zeleného čaje - pravého a sypaného. Pročistí organismus, navíc vás jeho kvalitní verze povzbudí stejně dobře jako káva. Zabraňuje zadržování vody, tudíž se vám nebudou hromadit nevzhledné hrbolky v oblastech, jako jsou stehna, zadeček, bříško, paže a podobně.

3. Užívejte vitamin C, který na sebe dobře váže bílkoviny a kolagen, jenž zpevňuje kůži. Jeho dostatečné množství na jeden den najdete například v kiwi, pomeranči, citronu a dokonce i v paprice.

4. Pravidelně se hýbejte. Ohraná věta, ale bez sportu se celulitidy prostě nezbavíte. Ne natrvalo! Podpořit prokrvení pokožky můžete také střídavě teplou a studenou sprchou, která urychlí krevní oběh.

5. Při sprchování používejte masážní kartáče s přírodními štětinami. Kružte jimi v partiích zasažených nevzhlednými dolíčky. Krouživé pohyby provádějte vždy směrem k lymfatickým uzlinám. Tedy od kotníků ke tříslům, od loktů k podpažním jamkách.