Reklama

Jak si uchovat vzpomínky napořád

Jak si uchovat vzpomínky napořád Jak si uchovat vzpomínky napořád

A mít je kdykoli k dispozici.

Jak si uchovat vzpomínky napořád
{loadposition breadcrumb}

Jak si uchovat vzpomínky napořád

A mít je kdykoli k dispozici.

Rádi fotíte, ale nemáte dostatek místa pro skladování svých vzpomínkových obrázků? Tady je pár užitečných tipů, kam s nimi, abyste je mohli mít pořád při sobě.

Přenosný disk - velkokapacitní médium zajistí dostatek úložného prostoru pro stovky až tisíce vašich fotografií. Pokroky v technologiích jsou neuvěřitelné, a tak se pochopitelně i spolehlivost těchto ‚krabiček' zlepšuje. Redakce JOYonline.cz si pochvaluje novinku od Western Digital (My Passport, 1000 GB, 2449 Kč, www.alza.cz).

Internetové album - perfektně se hodí pro sdílení fotografií s přáteli. Stačí jim jen poslat odkaz na konkrétní, vámi vytvořené webové album. Tato alba jsou dostupná 24 hodin denně a nahlédnout do nich můžete z kteréhokoli koutu světa. Pokud tam tedy máte připojení k internetu. Vyzkoušejte třeba fotoalbum Galerie.cz.

Fotokniha - spolehlivá metoda uchování obrázků - na papíře! V dnešní digitální době se může zdát už tak trochu out, ale opak je pravdou. Klasické fotografie se znovu vracejí do módy! Navíc fotokniha nabízí možnost dodatečných textů a komentářů. I české celebrity si tento formát uchování fotografií oblíbily. Také proto, že fotografie v ní zveřejněné není možné zneužít, jsou totiž kódovány speciálním čipem. Náš tip je CEWE Fotokniha (tvrdá vazba A4, 799 Kč, www.cewe-fotokniha.cz)

Líbí se vám přesně taková fotokniha? Neváhejte a soutěžte o ni s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz, a může být vaše! Už víte, kam uložíte nejkrásnější fotografie z léta.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama
Nejčtenější články