Minikosmetika na cesty

Minikosmetika na cesty Minikosmetika na cesty

Cestovní provedení oblíbených produktů oceníte zejména na dovolené.

Minikosmetika na cesty
{loadposition breadcrumb}

Minikosmetika na cesty

Cestovní provedení oblíbených produktů oceníte zejména na dovolené.

Kufr velký jako karavan a v něm pořád málo místa? Stará dobrá klasika při balení na dovolenou. Vy na to však můžete vyzrát a pořídit si miniverze oblíbených produktů. Zaberou málo místa, nemusíte je lovit na dně zavazadel a budete je mít po ruce i během cesty. V lékárnách i v drogeriích na vás čekají vybavené kosmetické tašky jednotlivých značek. Vybrat a namixovat si však můžete i miniprodukty podle vlastních představ. Základní parametry? Méně než 100 ml!

Cestovní balení Ryor: 30 ml - Krém s amarantovým olejem, 30 ml - Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím , 50 ml - Tekuté mýdlo s amarantovým olejem, 50 ml - Tělové mléko s amarantovým olejem (135 Kč, www.ryor.cz)

Picture_X

Osmihodinový set Elizabeth Arden Survival Kit - 30 ml - krém SPF 15, 30 ml - hydratační krém SPF 15, 30 ml - krém s vysokou ochranou proti slunci SPF 50 PA+++, 3,7 g balzám na rty SPF 15 (celý set 940 Kč, www.krasa.cz)

Picture_2X

Cestovní taška REDKEN All Soft pro suché, křehké vlasy: 50 ml šampon, 25 ml kondicionér, 25 ml péče Velvet Whip (celý set 290 Kč,www.loreal-redken.cz)


Picture_3

Pojistěte se na cesty i cestovním minibalením tamponů Kotex v plechové krabičce. Vyhrát ho můžete s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz spolu se slevovým poukazem na nákup v hodnotě 200 Kč v drogerii DM.