Jeho tajné body slasti

Jeho tajné body slasti Jeho tajné body slasti

Víte dobře, jak a kde se ho správně dotýkat?

Jeho tajné body slasti
{loadposition breadcrumb}

Jeho tajné body slasti

Víte dobře, jak a kde se ho správně dotýkat?

Erotogenní zóny jsou spouštěče vášně. Kde jsou ty jeho? Podnikněte krátkou exkurzi do tajných oblastí těla vašeho miláčka, možná při jejich testování objevíte i nějaké nové.

Rty a uši - zkuste mu zlehka kousat spodní ret, funguje také jemné sání a polibky v okolí krku a uší. Ušní lalůčky jsou obzvlášť citlivé, proto se u nich chvíli zdržte a rozvášněně mu šeptejte do ouška své intimní představy. Je to velmi dráždivé.

Bradavky - jemně je obkružte svými prsty, poté jazykem. Můžete je také zkusit jemně kousat, cumlat či použít ledovou kostku, která se na jeho těle roztaje. Nezapomeňte na zbytek hrudníku, i tady jsou umístěna nervová zakončení, která stimulují jeho spodní partie.

Oči - pouhý pohled dokáže vzrušit, ale také oblast očí je jednou z erotogenních zón, která je však často opomíjená. Zvláště v koutcích očí a pod nimi bývají muži citliví. Zasypte ho v těchto místech polibky.

Penis a jeho okolí - intimní zóna No. 1. Nevěnujte však pozornost pouze jeho mužné pýše, ale také varlatům. Dotýkejte se jich svými prsty i rty, do hry zapojte jazyk. Bude bez váhání váš!

sledujte nás na instagramu