Cool i sexy ve funkčním prádle

Cool i sexy ve funkčním prádle Cool i sexy ve funkčním prádle

Jak být neodolatelná ve městě i při sportu.

Cool i sexy ve funkčním prádle
Fotogalerie:
  {loadposition breadcrumb}

  Cool i sexy ve funkčním prádle

  Jak být neodolatelná ve městě i při sportu.

  Letní oblečení si žádá vzdušnost a lehkost. Tu zajistí funkční prádlo, ve kterém se jen tak nezpotíte a budete se cítit nanejvýš pohodlně. Přírodní materiály bavlna a len jsou pro vás při výběru těch správných kousků oblečení klíčové. Letními střihovými trendy jsou na topech a tričkách výstřihy ‚waterfall' a kontrastní barvy. Jednoznačně vyniknou proužky, květinové, motorkářské i military vzory. Platí to také u kalhot, které mají zelenou především v balonových střizích ke kolenům. Znovu do módy jdou i běžecké sukně. S těmito kousky budete mít zkrátka boj s vedry a dusnem předem vyhraný, patřit vám budou i obdivné pohledy kolemjdoucích pánů. A to ve městě i na běžecké trati!

  Chcete si k oblíbenému sportu navrhnout obuv podle vlastních představ a potřeb? Pokuste se v soutěži s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz správně odpovědět na otázku a můžete si v aplikaci PUMA Creative Factory navrhnout takové, které vám padnou nejlépe.


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/virtuals/joyonline.cz/www/www_root/media/com_form2content/templates/includes/gallery2.php on line 87