Tři jednoduché sexy účesy

Tři jednoduché sexy účesy Tři jednoduché sexy účesy

Obyčejné, vtipně snadné i vzrušivě roztomilé.

Tři jednoduché sexy účesy
{loadposition breadcrumb}

Tři jednoduché sexy účesy

Obyčejné, vtipně snadné i vzrušivě roztomilé.

Vyzkoušely jsme je už všechny, ale teď je čas se k nim zase vrátit! To vzkazují účesoví stylisté, kteří mají ten nejlepší přehled o tom, co se nosí doma i ve světě. Vytvořte si žhavý letní vzhled, jehož příprava zabere jen pár minut, možná vteřin.

Ulíznutě – v tomto případě to znamená proklatě sexy. Je až zarážející, jak takový účes dokáže strhnout pozornost všech okolo. Ženy vás budou za odvahu obdivovat, muži tajně šmírovat. Stačí jen vlasy sčesat dozadu, mít po ruce dostatek vlasového gelu a hřeben, a máte vystaráno. Vše ještě pro jistotu přelakujte.

ulizle

Na pěšinku – nosily jsme ji jako malé děti a ona, světe, div se, jde zase do módy. Jen teď vypadá mnohem šmrncovněji a ležérněji. Při umývání vlasů použijte šampon, který jim dodá na objemu. Po vyfénování je ještě zespodu mírně natupírujte, vytvořte uprostřed hlavy pěšinku a lehce přečísněte.

na_pesinku

Culík na stranu – není nic jednoduššího než přehodit cop ležérně přes rameno. S pomocí pinetek to zvládnete i s kratšími vlasy. Kštici sčešte z celé hlavy na zvolenou stranu a upevněte elastickou gumičkou a sponkami. Nádherně v tomto účesu z dlouhých vlasů vynikne i šátek místo gumičky, kštici zkuste také u konečků zlehka natočit.

side_pony