Zábava v Londýně

Zábava v Londýně Zábava v Londýně

Čtyři nejznámější a nejzábavnější atrakce a místa, kde to stojí za to!

Zábava v Londýně
{loadposition breadcrumb}

Zábava v Londýně

Čtyři nejznámější a nejzábavnější atrakce a místa, kde to stojí za to!

Madame Tussauds - muzeum oblíbené pro voskové podobizny slavných i významných osob. Minulý rok se stalo hitem 4D kino, letos jsou novinkou například figuríny prince Williama a Kate, anglické královny Alžběty II. k jejímu diamantovému výročí vlády i postava sportovce Usaina Bolta.

China Town - čínská čtvrť plná restaurací a obchodů, kde nakoupíte za pár centů lahůdky a ochutnáte zdejší vynikající a rozmanité varianty suši. Navštivte také proslulou Gerrard Street, kterou zdobí nádherná vstupní brána i další tradiční symboly.

London Dungeon - chcete se skutečně bát? Tohle je to pravé místo, kde se vám dostane jisté dávky hrůzy, ale i temné a poučné historie Londýna. Dozvíte se například, kým byl ve skutečnost Jack Rozparovač, Krvavá Mary nebo Sweeney Todd. Novou atrakcí je krvelačná krysí stezka.

Camden Town - londýnská čtvrť plná rockerů, punkerů i dalších vyznavačů alternativních hudebních stylů. Pořádají se tu také trhy plné vynikajícího jídla i pití, ale také módních i bizarních produktů, starožitností a vintage nábytku. Místy ‚blešák', jak má být!