SOS pro letní dny!

SOS pro letní dny! SOS pro letní dny! Pojistěte se! Ať vám vaše volné letní chvilky nic nepřekazí.
SOS pro letní dny!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

SOS pro letní dny!

Pojistěte se! Ať vám vaše volné letní chvilky nic nepřekazí.

Plánujete dovolenou, nebo si jen chcete užít krásné letní dny u vody? Dobře se na ně připravte, ať vás nezaskočí náhoda. Házíme vám záchranný kruh nápovědy.

Poprvé v nových botách


Byly tak neodolatelné, že je nešlo nekoupit! A teď, když v nich chcete dělat parádu, odírají vám chodidla. Nejlépe poslouží náplasti Compeed. Jsou neviditelné a jednoduše přilnou na jakýkoli záhyb kůže.

Sporty a oděrky


Na výletě nebo při plážovém volejbale, malá zranění si občas přivodíme každý. Pro jistotu si přichystejte okamžitou desinfekci ve spreji nebo masti, nejlépe s bylinnými a přírodními složkami, jako jsou propolis, heřmánek, měsíček lékařský i rakytník. Mají výrazně hojivé účinky, oděrky za chvíli zmizí.

Spálená pokožka

Díky kvalitním krémům s vyšším faktorem se vám to vůbec nemusí stát. Mít ale s sebou zklidňující krém či sprej Panthenol, který ožehnutou pokožku zklidní a zregeneruje, se vyplatí každý den. Má i protialergenní složky, tudíž sedí každému typu pleti.

Podivné svědění

To může být následkem mykóz. Velmi nepříjemné jsou pak ty vaginální. Proto se vyhýbejte polehávání v brouzdalištích či celodennímu nošení mokrých plavek. Po každém dni stráveném na koupališti si důkladně omyjte vhodnými produkty, jako je například intimní pěna Chilli nebo Lactacyd.


Zpět na článek: SOS pro letní dny!
Zpět na článek: SOS pro letní dny!
Zpět na článek: SOS pro letní dny!
Zpět na článek: SOS pro letní dny!
sledujte nás na instagramu