Single lady

Single lady Single lady

Chtěla byste najít toho pravého, ale zůstáváte stále ‚na ocet'? Možná teď zjistíte proč!

Single lady
{loadposition breadcrumb}

Single lady

Chtěla byste najít toho pravého, ale zůstáváte stále ‚na ocet'? Možná teď zjistíte proč!

Chytrá, milá, přátelská. To jste celá vy! Ale přesto máte malou vadu na kráse – nemáte partnera. Víte proč? Je dost možné, že mužům vysíláte špatné signály. Jaké a co s tím?

1. Vše zvládnu sama – je hezké, že jste tolik samostatná a schopná si vše obstarat. Vaše kamarádky vás jistě budou obdivovat, ale pánové nabudou dojmu, že jsou oproti vám absolutně nepoužitelní a k ničemu. Polevte a nebojte se občas požádat o pomoc. Věnujte prostor i ostatním ve svém životě.

2. Stíhačka – snažíte se až příliš. Muže okatě svádíte. Oni pak ale mají za to, že jste snadná kořist. Navíc nesnášejí nátlak, potřebují volnost. Naučte se uvolnit i vy! Dělejte si věci po svém, a hlavně buďte svá. To je to největší lákadlo.

3. Nosíte masku – prezentujete se jiná, než ve skutečnosti jste. Na pohled ambiciózní, pod povrchem citlivá s touhou po nekonečné lásce. Utíkají jen proto, že je vše jinak, než se zprvu zdálo. Ukažte svou pravou tvář hned napoprvé. Uvědomte si, kdo jste, a dejte to najevo.

4. Ublížená chudinka – řešíte jen samé problémy a stěžujete si. Nohy na ramena by vzal každý! Vzchopte se trochu, svět není jen černobílý. Buďte sebevědomá a silná, s optimistickými vyhlídkami. Berte věci více s humorem a naučte se nebrat příliš vážně.

sledujte nás na instagramu