Tetování slavných

Tetování slavných Tetování slavných

Jakými malůvkami na těle celebrity šokují?

Tetování slavných
{loadposition breadcrumb}

Tetování slavných

Jakými malůvkami na těle celebrity šokují?

Kesha, Rihanna i Lady Gaga. Nad tetováním těchto mladých kontroverzních zpěvaček někteří žasnou. A nejen nad obrázky, ale také nad jejich umístěním.

Kesha

Drsná blonďatá diva si pořídila zbrusu nové tetování, v pořadí již šesté – na vnitřní stranu spodního rtu! Větším překvapením je ale sám nápis, který si tak zvěčnila. „Suck it!" by se dalo volně přeložit jako ‚ocucej to'. Co tím asi chtěla světu sdělit?

kesha_tattoo

Rihanna

Thug life aneb Život rváče! To vzkazuje barbadoská rodačka, která si nedávno tato písmena nechala vytetovat na přední stranu prstů na rukou. Vyznala tak hold slavnému zesnulému rapperovi Tupacu Shakurovi. Tetování na prstech rukou jako Rihanna má i Johnny Depp, Miley Cyrus nebo Lindsay Lohan.

rihanna-thug-life-tattoo3

Lady Gaga

Stefani Joanne Angelina Germanotta, jak se slavná diva skutečně jmenuje, má neobvyklé tetování na vnější straně levého stehna. Je jím hlava jednorožce, kterému roh omotává šerpa s nápisem Born this way, což je také název jejího populárního songu. Tělem i duší dává za pravdu všem, kdo ji pokládají za rebelku na královském trůnu.

Lady_Gaga_tattoo

Lady Gaga se také v září tohoto roku chystá vyslat do parfumerií svou první vůni s názvem Fame. Flakon parfému vypadá jako černé srdce ve zlatých spárech. V něm se ukrývá vůně šafránu, meruňkového nektaru, tygří orchideje i jasmínu.