Krásná postava

Krásná postava Krásná postava

Přála byste si sexy ladné křivky? Máte je mít!

Krásná postava
{loadposition breadcrumb}

Krásná postava

Přála byste si sexy ladné křivky? Máte je mít!

Vyvážená strava - jídelníček musí být pestrý a skládat se z přírodních i živočišných tuků. Příjem potravy by měl odpovídat vašemu dennímu výdeji energie. Jezte po menších dávka každé 2-3 hodiny, poměr hlavních živin, jako jsou tuky, bílkoviny a sacharidy, by měl být 30:20:50. Do denního menu zařaďte například obiloviny, luštěniny, oříšky. Slaďte raději třtinovým než bílým cukrem.

TIP: Nestíháte jíst pravidelně? Můžete jedno hlavní jídlo nahradit svěžím energetickým ovocným nápojem, ne však více. Plnohodnotná strava je základ! Takový drink zakoupíte ve fitness shopech.

Cvičení - kalorie nejlépe spálíte při sportu, u kterého srdce dosáhne 60-80 % maximální tepové frekvence a udrží ji minimálně 20 minut. Tehdy vaše tělo začne efektivně spalovat a tukové polštářky se budou třást strachy. Pro vytvarování ladné figury jsou vhodná aerobní cvičení jako běh, jízda na kole či kolečkových bruslích, plavání, veslování i cvičení na orbitreku.

TIP: Nemáte na cvičení dostatek času? Vyzkoušejte kruhový trénink, který trvá pouhých třicet minut. Je sestaven tak, aby pomohl zformovat všechny problémové partie.

sledujte nás na instagramu