Reklama

Krásná postava

Krásná postava Krásná postava

Přála byste si sexy ladné křivky? Máte je mít!

Krásná postava
{loadposition breadcrumb}

Krásná postava

Přála byste si sexy ladné křivky? Máte je mít!

Vyvážená strava - jídelníček musí být pestrý a skládat se z přírodních i živočišných tuků. Příjem potravy by měl odpovídat vašemu dennímu výdeji energie. Jezte po menších dávka každé 2-3 hodiny, poměr hlavních živin, jako jsou tuky, bílkoviny a sacharidy, by měl být 30:20:50. Do denního menu zařaďte například obiloviny, luštěniny, oříšky. Slaďte raději třtinovým než bílým cukrem.

TIP: Nestíháte jíst pravidelně? Můžete jedno hlavní jídlo nahradit svěžím energetickým ovocným nápojem, ne však více. Plnohodnotná strava je základ! Takový drink zakoupíte ve fitness shopech.

Cvičení - kalorie nejlépe spálíte při sportu, u kterého srdce dosáhne 60-80 % maximální tepové frekvence a udrží ji minimálně 20 minut. Tehdy vaše tělo začne efektivně spalovat a tukové polštářky se budou třást strachy. Pro vytvarování ladné figury jsou vhodná aerobní cvičení jako běh, jízda na kole či kolečkových bruslích, plavání, veslování i cvičení na orbitreku.

TIP: Nemáte na cvičení dostatek času? Vyzkoušejte kruhový trénink, který trvá pouhých třicet minut. Je sestaven tak, aby pomohl zformovat všechny problémové partie.

Reklama
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama