Úspěšné první rande

Úspěšné první rande Úspěšné první rande

Co dělat, abyste zabodovala hned na první schůzce?

Úspěšné první rande
{loadposition breadcrumb}

Úspěšné první rande

Co dělat, abyste zabodovala hned na první schůzce?

1. Smysl pro humor

Smích dokáže v komunikaci prolomit ledy. Je tedy důležité, abyste věděla, co jej baví, o čem rád mluví a čemu se směje. Zajímavým zjištěním je fakt, že se zpravidla přitahují osoby až s výrazně odlišným humorem. Například lidé se smyslem pro černý či sarkastický humor jsou údajně jako magnet pro opačné pohlaví s trefným nebo ‚inteligentním' humorem.

2. Zbavte se předsudků

Největší chybou na první schůzce je tvrdohlavě trvat na zavedených stereotypech, jako že ženy jsou lepší v nákupech a muži ve sportu. Pozor také na chytračení! Muži se s ženami chytrolínkami neradi zahazují, ženy zase příliš nefandí povýšeným a všehoznalým mužům.

3. Mluvte o svých zálibách

Je potvrzeno, že druhé pohlaví více přitahují partneři, kteří mají aktivní životní styl vyplněný vlastními zájmy a koníčky. Takoví lidé bývají zpravidla také optimističtější. Sezením na gauči a pojídáním tučných smažených brambůrků sotva uchvátíte.

4. Dejte si, na co máte chuť

Dietní jídelníček na prvním rande nevytahujte. Pro pány není nic odpudivějšího než výčet toho, co všechno nesmíte nebo byste neměla. To aby vám náhodou nepřibyly další faldíky, kterých už podle vlastního úsudku máte víc než dost. Jak by to působilo v opačném případě na vás? Chcete udělat dojem, tak si vše naopak vychutnejte dosyta a bez výčitek. Dlouhé líbání po první vydařené schůzce nadbytečné kalorie pomůže spálit.