Proč u mužů vítězí zlé ženy?

Proč u mužů vítězí zlé ženy? Proč u mužů vítězí zlé ženy?

Jejich tajné zbraně jsou odhaleny!

Proč u mužů vítězí zlé ženy?
{loadposition breadcrumb}

Proč u mužů vítězí zlé ženy?

Jejich tajné zbraně jsou odhaleny!

Neposlušné holky měly před těmi hodnými vždy navrch. V čem spočívá jejich kouzlo? Teď se od nich můžeme pár fint naučit.

Muži vědí, na čem s ní jsou

Semetriky mají otěže v rukou hned ze začátku vztahu. Nešetří ani scénami a ultimáty. Jenže pánové, když jsou zamilovaní, to neřeší. Hysterky si taktéž neberou servítky a dávají hlasitě najevo svůj nesouhlas. Jejich chování a reakce se nemění ani po čase, a to mužům vyhovuje. Už předem vědí, co je ve které situaci čeká. A tak si najdou metodu, jak na to reagovat, a nemusejí zvládat nic překvapivého.

Citové vydírání

„Potřebuji tě, bez tebe to nezvládnu!" Tato slova často v kombinaci s výhružným tónem naoko signalizují ženinu zranitelnost a závislost na muži. A pánové rádi o své vyvolené pečují a starají se. Ovšem v ten moment také vstupují do bludného kruhu – žena si je obmotává a jim to (nic netušícím) imponuje.

Zlá holka ví přesně, co chce

Muži mají rádi věci jasné a přímé. Netíží je tak pochybnosti a zbytečné úvahy. A hysterka si o ně od plic řekne. Muž to chápe tak, že jasně sděluje fakta, tudíž nemusí hledat skrytý význam jejích slov.

Semetrika nepožaduje rozhodnutí ani řešení

Zpravidla mužům natvrdo sděluje, co má udělat, a jemu tak odpadne starost s rozhodováním. Zkrátka to udělá, a má klid. Takové ženy rády rozhodují a málokdy je jim něco jedno. Mužům naopak dost věcí jedno je a neradi rozhodují. Dokonalá rovnováha, no ne? Semetriky umějí také dobře zamaskovat, kdo s nápadem (příkazem) přišel. Podá to takovým způsobem, že má muž nakonec pocit, že mu pomáhá v jeho vlastním těžkém rozhodování. Ani ho nenapadne, že ve vztahu nemá žádné rozhodovací právo.

Ona je tak vášnivá

Ženy-semetriky jsou výbušné a temperamentní. A to muže přitahuje. Chtějí ji takovou mít, připadá jim sexy. Stinné stránky po čase objeví také, ale vypadá to, že raději budou mít horkokrevnou ženušku než unylou vílu. Temperament se totiž promítne do více oblastí. Nejen do hádek, ale také do ložnice. S takovými dámami se pánové holt nenudí.

sledujte nás na instagramu