Přirozeně dokonalé obočí

Přirozeně dokonalé obočí Přirozeně dokonalé obočí

Nejlepší tvar bez obětování jeho natural looku

Přirozeně dokonalé obočí
{loadposition breadcrumb}

Přirozeně dokonalé obočí

Nejlepší tvar bez obětování jeho natural looku

Ženy si jej často trhají pinzetou, voskem, či si jej dokonce holí. Přitom stačí pár drobných úprav, a přirozené obočí dá krásně vyniknout výrazu obličeje. Když víte, jak jej správně vytvarovat, dokáže vyčarovat i mladistvější vzhled. Získejte jej ještě dnes!

Jak na to?

Tužka

Obočí lehce vytvarujete pomocí tužky na obočí ve stejné barvě. Vybírejte nemastné varianty, které mají lehkou a suchou texturu. Na tužku příliš netlačte. Pro pronikavější pohled vytáhněte obočí pomocí linky tužkou více dovrchu a zlehka jej probarvěte. Důležité: Vnitřní konec obočí by měl být v linii s kořenem nosu a oblouček obočí by měl kopírovat tvar oka.

images

Hřebínek a pudr

Obočí dáte tvar i vyčesáním pomocí speciálního drobného hřebínku na jeho úpravu. Jednoduše tak vymodelujete jeho požadovaný tvar, vyplníte mezery a naoko mu přidáte na objemu. Takto upravené obočí je nyní v maskérnách žhavým trendem. Působí spontánně a rošťácky. Pokud máte naopak dojem, že je vaše obočí příliš výrazné, zjemníte jej tak, že do něj zlehka vklepete speciální matný pudr na obočí, a tím ho i mírně zesvětlíte.

Q

Gel na obočí

Favorit mnoha celebrit. Náramně svědčí řídkému a světlému obočí, které zvýrazní a při správné aplikaci mu vyčaruje dokonalý glamour look. Při jeho nanášení však dávejte pozor na okolní kůži, rychle ji zbarvuje. Nanášejte jej drobným štětečkem nebo hřebínkem, kterým gel do chloupků vetřete. Potřebujete obočí zesvětlit či zvýraznit? K dostání jsou barevné verze gelů na obočí, avšak vždy používejte maximálně o dva odstíny světlejší či tmavší.

eyebrows