Otázky vaší lásky

Otázky vaší lásky Otázky vaší lásky

Než se rozhodnete, že to spolu zkusíte, zjistěte o sobě i o něm co nejvíce

Otázky vaší lásky
{loadposition breadcrumb}

Otázky vaší lásky

Než se rozhodnete, že to spolu zkusíte, zjistěte o sobě i o něm co nejvíce

Vybíráte si partnera? Pak je ten správný čas na zásadní otázky. Co byste měla vědět dříve, než spolu začnete dlouhodobě randit? Odpovídejte jen ANO/NE.

Jsem si jistá, že ze sebe nedělám někoho jiného jen proto, abych ho získala?

Tvrdíte, že nekouříte, protože on kuřáky nesnese. Naoko milujete sporty všeho druhu jen proto, že on je v nich zkrátka jednička. Uvědomte si ale, že pokud nejste sama sebou, tak váš vysněný muž se zamiluje do úplně jiné, ‚hrané' osoby. A až po čase odhalí vaši pravou tvář, přijde jeho velké zklamání a vystřízlivění. A on pro změnu odejde...

Chci jeho, nebo jen vztah?


Cítíte se sama a toužíte po vztahu jako malá holčička po panence Barbie? Tato nenasytná touha vás může přivést doslova na partnerskou mizinu. Můžete se poté bezhlavě vrhnout do vztahu s mužem, o kterého byste za normálních okolností třeba vůbec nestála.

Vím o něm vše, co potřebuji?

Jste teprve na začátku a on je ‚pan Tajemný'. Je tak krásný a mužný. Nejde mu odolat, mnohdy ani nevěřit. Avšak jen jeho nádherné oči a sexy zadek vás ve vztahu nespasí. Dostatek informací o jeho minulosti, zálibách i aktuální situaci vám pomůže udělat si obrázek o tom, jak bude váš vztah vypadat i v budoucnu. Co kdyby měl stejné charakterové vady jako váš bývalý?

Má stejné představy o vztahu jako vy?


Kino, party, večeře, návštěva vašeho bytu. To vše ještě nemusí vůbec nic znamenat. Může hledat jen chvilkové povyražení nebo kamarádku k výplni volných dnů. Nezaměňujte potřebu sexu s partnerskými vyhlídkami.

Máte stejné názory, cíle nebo společné zájmy?    

Jste cestovatelka a on raději tráví volno doma na gauči? Pokud nemáte vůbec nic společného - kromě nudy -, dejte od něj raději ruce pryč. Nepřehlížejte ani jeho hodnotový žebříček, ten bývá později svárem ve všech vztazích. Důležitá je také shoda v určitých názorech, například co se týká věrnosti, rodiny a podobně.

sledujte nás na instagramu