Glamour look Holly Valance

Glamour look Holly Valance Glamour look Holly Valance

Zpěvačka rozdává úsměvy a září. Může za to dokonalý make-up?

Glamour look Holly Valance
{loadposition breadcrumb}

Glamour look Holly Valance

Zpěvačka rozdává úsměvy a září. Může za to dokonalý make-up?

Nebo je to snad tím, že se nedávno zasnoubila se svým vyvoleným? Její proměna je ohromující. Toužíme po tom, abychom vypadaly jako ona. A taky víme, jak na to!

Tváře

Holly pro zářivý bronzový odlesk na tvář nanáší vrstvu samoopalovacího krému, který rozetře mokrou houbičkou, aby si zajistila jednolitý tón pleti. Pro rozjasnění na ni ještě zlehka natře oblíbený pleťový olej – na čelo, nos, bradu, tváře i na krk. Obočí vkusně prokreslí tužkou ve stejném odstínu a v případě potřeby přetře líčka jemně bronzovým či broskvovým pudrem.

Oči

Pro efekt kouřových perleťově šedých stínů nanese Holly na víčka jako první světlejší barvu očních stínů, od poloviny víček pak tmavší tón směrem k vnějšímu koutku oka. Oči obtáhne černými voděodolnými linkami, na vnějších krajích je mírně rozmaže. Vše podtrhne dvojitým nánosem řasenky a leskem na rty.

Vlasy

Zpěvačka si umývá vlasy hned dvakrát po sobě. Podruhé je spláchne studenou vodou. Prameny poté důkladně pročeše a aplikuje do nich regenerační olej, od poloviny až po konečky pramenů. Získají tak lesk a ochranu před vysoušením. Kštici suší v předklonu hlavy od kořínků ke konečkům, k jejich uhlazení si pomáhá kulatým kartáčem s přírodními štětinami. Když jsou vlasy vyfénované, mírně je přetočí pomocí kulmy a pěšinku si učeše zlehka na stranu. Přestříká sprejem na vlasy a má hotovo!

sledujte nás na instagramu