Tělo jako z Hollywoodu

Tělo jako z Hollywoodu Tělo jako z Hollywoodu

Celebrity vědí, jak vypadat skvěle.

Tělo jako z Hollywoodu
{loadposition breadcrumb}

Tělo jako z Hollywoodu

Celebrity vědí, jak vypadat skvěle.

HAYDEN PANETTIERE – mladá herečka s postavou nikdy problémy neměla, jak sama říká. Odmalička zbožňuje sport. Hraje volejbal, softball i baseball, navíc devět let dělala gymnastiku. A co jí ještě pomáhá? Dlouhé procházky s jejím zvířecím miláčkem.

RIHANNA – je dietní chameleon. Přiznává, že má období, kdy dodržuje zdravou životosprávu, a dny, kdy sní, co jí pod ruku přijde. Před vystoupením či dovolenou se snaží pravidelně, alespoň 2× týdně cvičit pilates a 30 minut denně posilovat. Když ji trápí nějaký faldík, umně ho zakryje dobře střiženým oblečením.

KIM KARDASHIAN – říká, že nikdy nebyla hubená, a tak na své postavě musela vždy dřít, když chtěla nějaké to kilo shodit. Provádí cvičení přímo zaměřené na problémové partie, jako je zadek, stehna, paže i bříško. Denně doma provádí 250 sedů-lehů a 3× týdně cvičí s osobním trenérem. Trénink zahajuje 10 minutami kardio cvičení.

JESSICA BIEL – sportuje 60 minut denně. Tvrdí, že nejdůležitější je během této doby dát do cvičení vše a nedělat přestávky. Drží se pravidla 3 jídel denně, 2 svačinek a alespoň 1,5 litru vody za den. Miluje týmové hry, s radostí si zahraje i fotbal nebo hokej. Co se týče poctivosti, dělá Jessica cviky s malými činkami a na břicho provádí 200 sedů-lehů každý den navíc.

sledujte nás na instagramu