Zůstat, nebo odejít?

Zůstat, nebo odejít? Zůstat, nebo odejít?

Pár (nesmyslných) důvodů, proč s ním chtě nechtě zůstat, se vždycky najde. I když jste nešťastná.

Zůstat, nebo odejít?
{loadposition breadcrumb}

Zůstat, nebo odejít?

Pár (nesmyslných) důvodů, proč s ním chtě nechtě zůstat, se vždycky najde. I když jste nešťastná.

Všichni okolo jsou zadaní

Být jako jediná z kamarádek single pro vás není přijatelné? Jak ale chcete objevit toho pravého, když nejste schopná pustit staré záležitosti k vodě? Zamyslete se, co všechno jste vztahu obětovala, a pusťte se do nových zážitků a věcí. Zorganizujte si svůj volný čas, a život vás bude zase více těšit. Při nových aktivitách se mnohdy i vztahy navazují lépe!

Dobří muži jsou všichni zadaní

Svobodných, krásných i chytrých mužů je na této planetě spousta. A my máme navíc možnost si vybírat. Stačí jen sundat černé skeptické brýle a podívat se pravdě do očí. Podnikejte výlety, choďte na nová místa, seznamujte se s kamarády kamarádek... Nevzdávejte se! Jak by to pak na světě vypadalo, kdybychom se všichni tvářili zatrpkle?

Už jsme spolu dlouho

Zvyk je železná košile, v tomto případě také velmi těžká. Prožili jste spolu spoustu hezkého a to vám už nikdo nevezme. Je ale čas myslet také na sebe. Skousnete i nadále fakt, že vášeň je z vašeho vztahu pryč, smyslné pohledy a roztomilá překvapení také? Pokud vás stereotyp pohltil natolik, že z něj už ani nenacházíte východisko, jistou směrovkou je pak na čas se oddělit anebo se rozloučit úplně a zůstat alespoň přáteli.

Neumím se seznamovat

Výmluvy, že si nikdy nikoho nenajdete, protože nevíte, jak ho ‚sbalit', jsou směšné. Vždyť se přece nemusíte ani tolik snažit. Stačí být přirozená, nenucená a přátelská. Taková jste i v běžném životě, pravda? Určitá míra nesmělosti či zdrženlivost dokážou také probudit pánskou zvědavost a touhu. Pak k vám sám udělá první krok.

sledujte nás na instagramu